Tarasy i ogrody marzeń
Letnia pielęgnacja trawnika
Dodał: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

W jaki sposób sprawić, żeby ogród cudowny

Każdy z nas lubi przebywać w miłym środowisku, gdzie jest schludnie oraz ładnie, gdzie naprawdę cudownie się odpoczywa po ciężkim dniu. Z tego powodu także, tak ważne jest to, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, szczególnie że niejako jest on naszą wizytówką, bo jeśli przyjeżdżają do nas jacyś goście, to w pierwszej chwili zauważają sam dom oraz teren dookoła niego, a dopiero później nas oraz wnętrze domu.
działka
Dodał: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Źródło: Metrohouse & Partnerzy S.A.

Ogród działkowy w Olsztynie zapewnia wspaniały odpoczynek, ciszę i kontakt z przyrodą podobnie jak mieszkańcom jak i turystom

Mienie działki z ogrodem, w którym mamy możliwość bajecznie wypocząć spędzając czas z rodziną oraz przyjaciółmi jest marzeniem wszystkich, którzy nie posiadają wiele czasu na długie wakacje. Na działki ogrodowe mamy możliwość przybyć zawsze gdy mamy chwile wolną od codziennych zajęć bądź spędzić tam wszelką sobotę oraz niedzielę.
Oczko
Dodał: cliff1066
Źródło: www.flickr.com

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
ogród
Dodał: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne gadżety do ogrodu - gustowny oraz nietuzinkowy kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, która ma przed swoim domem ogród bezsprzecznie poświęca niesłychanie sporo czasu na dbanie o niego. Bez wątpienia pragnęlibyśmy, żeby nasz ogród przedstawiał się niesłychanie pomysłowo i ciekawie, w związku z tym częstokroć wprowadzamy do niego różne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, które sprawiają, że prezentuje się on istotnie porywająco.
Ogród w lipcu
Dodał: ricoeurian
Źródło: www.flickr.com

Efektywne podlewanie stanowi podstawę pielęgnacji roślin. Warto więc zainstalować zraszacze

Piękny ogród, to w pierwszym rzędzie ogród zadbany, w którym wszystko ładnie ze sobą współgra i gdzie panuje swoista harmonia. Aby to osiągnąć, stosuje się różne metody, ale rzecz jasna podstawa to zadbana roślinność. Rośliny w ogrodzie muszą być nie tylko odpowiednio rozplanowane, ale także – jeżeli nie przede wszystkim – należycie pielęgnowane. Nie można dopuścić do tego, by z naszych nasion powstawały zeschnięte, czy zarażone chorobą rośliny. Roślinność w ogrodzie jest jak szata dla człowieka – wpływa na jego walory wizualne, więc powinna wyglądać atrakcyjnie.
Nożyce Oleo Mac Multimate
Dodał: KONKRET PR
Źródło: KONKRET PR

Zaprojektowanie ogrodu - czy zająć się tym zadaniem samemu, czy też poprosić fachowca?

Jeszcze jakiś okres temu, by móc projektować ogrody, trzeba było przejść przeróżne szkolenia, po których to mieliśmy całą wiedzę na temat konkretnie tego, w jaki sposób układać konkretne rośliny, jak po dobierać dodatki, jak mieć możliwość przedstawić projekt naszemu potencjalnemu klientowi.
Kostka brukowa Colloseum
Dodał: LIBET Decco
Źródło: LIBET Decco

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Funkcjonalność i walory estetyczne – kostka brukowa

Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich m3, jednak są i tacy, którzy bez ogrodu nie wyobrażają sobie swej egzystencji.
oświetlenie
Dodał: Ondrej Prostrednik
Źródło: http://www.flickr.com

Zadanie światła we wnętrzu oraz także lamp ogrodowych

Jednym z najważniejszych elementów w każdym mieszkaniu jest światło. Niezbędne jest wybranie takich rozwiązań, które pozwolą nam na zaprojektowanie funkcjonalnego mieszkania i podkreślenie jego najważniejszych zalet. Naturalnie trzeba się skupić na tym, by każde pomieszczenie, a zwłaszcza strefy pracy, były właściwie doświetlone. Wybór możliwości i lamp jest rzeczywiście bardzo duży, toteż nie należy się martwić o to, iż nie zdołamy znaleźć czegoś właściwego.
projekt ogrodu
Dodał: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Gdy bierzemy się do samodzielnego planowania ogrodu poczytajmy najpierw fachową literaturę, a później pomyślmy, jaką funkcję ma spełniać nasz ogródek.


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy na temat ogródków przeczytamy już wszystko, co tylko można, zadajmy sobie a także krewnym parę pytań, jakie pomogą nam w planowaniu naszego ogrodu: czemu ogródek ma służyć (rekreacji aktywnej, biernej - miejsce do opalania oraz dla przykładu grillowania), a być może ma być reprezentacyjny; czy ogródek ma dostarczać własnych owoców oraz jarzyn - a może łączyć wszystkie te funkcje; czy ma to być projekt ogrodu dla "nygusa", czy dla sadownika - hobbysty?


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy już odpowiemy sobie na te kwestie, możemy zacząć planowanie ogródka.
Warszawa
Źródło: www.morguefile.com

Być może potrzeba sprawdzić jak działa grill gazowy ogrodowy

C roku, gdy tylko temperatura się troszeczkę polepszy zaczyna się sezon na grilla. Sporo ludzi korzysta z takich składanych, które na zimę są chowane do piwnicy, lecz będą także tacy ludzie, którzy we własnych ogrodach stawiają grill na stałe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.