budowa domu
firma budowlana
Dodał: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Źródło: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Jak wybrać dobrą ekipę budowlaną, by nie powodowała dużych problemów w trakcie stawiania domu?

Zima jest bardzo dobrym okresem na szukanie firmy wykonawczej. To martwy okres, toteż bez problemu można umówić się na spotkanie bądź zarezerwować termin na nadchodzący sezon budowlany.
komin
Dodał: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com

Kominy przemysłowe – zapoznaj się z zasadniczymi informacjami

Kominy przemysłowe są specjalnymi urządzeniami wykorzystywanymi w celu odprowadzania spalin i dymu. Ich budowaniem trudnią się firmy specjalizujące się w budownictwie przemysłowym. Zanim jednak zdecydujesz się na jedną z nich, musisz poznać kardynalne informacje odnoszące się do nich.
Elewacja z cegły Kosmo
Dodał: Escadra Publica
Źródło: Escadra Publica

Nowoczesne budownictwo które wykorzystuje tysiącletnie technologie czyli praktyczne informacje o cegłach z ceramiki.

Rozpoczynając budowę domu jedną z najważniejszych decyzji, którą trzeba podjąć, będzie rodzaj wykorzystanych materiałów. Minione lata w dużym stopniu odmieniły budowniczy rynek, pojawiły się nowoczesne technologie, pozwalające na budowanie sprawniejsze i bardziej oszczędne, lecz w dalszym ciągu jednym z podstawowych materiałów są cegły z ceramiki. I wszystko raczej wskazuje na to, że przez najbliższe lata się to nie zmieni, bowiem plusów cegieł zrobionych z wypalanej gliny jest bardzo dużo, zresztą najlepiej o tym świadczy kilka tysięcy lat historii.
klimatyzacja na poddaszu
Dodał: IN-VI
Źródło: Ghelamco Residential

Masz mieszkanie na poddaszu? Oto skuteczne rozwiązanie wiecznych kłopotów ze zbyt wysoką temperaturą!

Jeśli masz pokój na poddaszu, bez wątpliwości doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wysoka temperatura potrafi panować w takich miejscach - zwłaszcza w lecie
ogrodzenie
Dodał: ARAD
Źródło: ARAD

Jeśli interesują nas mieszkania na sprzedaż Siechnice wskazane jest aby zobaczyć oferty u dewelopera

Obecnie posiadanie mieszkania jest bardzo dobrą rzeczą. Coraz mniej osób, jakie działają w metropoliach wypożycza mieszkania, ale decyduje się zakupić własne. Jest to pewnego rodzaju stabilność, dlatego też branża ta ciągle się rozbudowuje, a klientów nie brakuje. Deweloperzy w dużych miastach przedstawiają fascynujące propozycje, z tej przyczyny wskazane jest by się do nich skierować na etapie szukania dobrego lokalu. Jeżeli chodzi o Siechnice wyraźnie wolno powiedzieć, iż miasto to ogromnie się rozwija i posiada nadzwyczaj atrakcyjną ofertę lokalową. Będąc w związku z tym w trakcie wyszukiwania wskazane jest aby wziąć to pod uwagę.
ściany jednowarstwowe
Dodał: Archon+
Źródło: Archon+

Czy namyślamy się nad tym, aby posiadać ściany jednowarstwowe?

W czasie budowania domu istotnych jest dużo różnych kwestii, a co się z tym łączy, powinniśmy się nad nimi wszystkimi bardzo uważnie namyślić.
płytki elewacyjne
Dodał: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com

Płytki elewacyjne zewnętrzne oraz płytki ceglane w kreacyjnych aranżacjach

Wygląd elewacji ma istotny wpływ na design całego budynku czy domu jednorodzinnego, w związku z tym sporo osób przykłada dużą wagę do tej kwestii. W dzisiejszych czasach do wykończenia zewnętrznego zazwyczaj stosuje się współczesne płytki elewacyjne, które osiągalne są w wielu różnych wzorach, deseniach i kolorach.
murowanie ściany
Dodał: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego rokrocznie coraz to bardziej słynne jest murowanie na sucho?

Jak z informacji, wysyłanych co pewien czas przez przeróżnego rodzaju instytucje, w Polsce każdego roku powstaje coraz to więcej domów i mieszkań. To niezwykle słuszna informacja, bowiem zaświadcza o tym, że wiele osób chce jednak zostać w kraju i to naturalnie w swojej ojczyźnie funkcjonować i tworzyć rodziny. Powinno się również zauważyć, że obecnie gałąź budowlana przeżywa w rzeczywistości ogromną przemianę.
dom z klinkieru
Dodał: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Najbardziej modne trendy w projektowaniu domów – które rozwiązania cieszą się aktualnie największą popularnością?

Architektura przeżywa obecnie swój renesans. Po latach, gdy władze komunistyczne ograniczały się do stawiania bloków z ogromnych płyt, a prywatni inwestorzy budowali klockowate domy, pozbawione jakichkolwiek ozdobników, przyszedł okres rozkwitu architektonicznego. Dzisiaj istotnym zainteresowaniem cieszą się zarówno domy nowoczesne, jak też te nawiązujące do stylistyki minionych epok, z tego powodu każda osoba na pewno będzie w stanie znaleźć coś najlepszego dla siebie. Jakie trendy są w takim razie faktycznie popularne w projektowaniu dzisiejszych domów?
Elewacja z cegły Kosmo
Dodał: Escadra Publica
Źródło: Escadra Publica

Z jakich surowców stawiać własny dom?

Jeżeli obecnie stawiasz nowy dom, wtedy z pewnością czeka Cię dużo istotnych decyzji – od nich między innymi zależy to, czy uda Ci się zmieścić w założonym na budowę domu budżecie. Jeśli zastanawiasz się, jakiego surowca użyć do budowy własnego domu, wówczas zdecydowanie możemy doradzić Ci cegłę ceramiczną. Wprawdzie parę lat temu cegła wyszła z mody, jednak dzisiaj stopniowo wraca do łask.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.