Tanie sposoby na wykończenie mieszkania

Jako, że diabeł jest w drobnych elementach, przy remontowaniu budynku wolnostojącego lub mieszkania warto nie zapomnieć o odpowiednim zakończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Obiekty handlowe z asortymentem budowlanym w własnejpropozycja mają bogaty wybór listew, które można dopasować do swoich potrzeb. Są również dostępne wszelakie wzory, kształty i kolory. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do potrzeb klienta.


Podłoga z kolekcji AMBIENCE
Dodał: Pegasus PR
Listwy wykończeniowe ze względu na swą elastyczną strukturę nie są łamliwepod naporem, dlatego nadają się idealnie do wykończenia schodów lub ram przy drzwiach którymi się wchodzi. Listwy podłogowe służą do wykończenia progów, gzymsów przy podłodze. Są wykonane najczęściej z laminowanych paneli podłogowych oraz deski parkietowej.

Do wykończeń można też wykorzystać listwy przypodłogowe PCV. PCV to skrót od polichlorek winylu. Substancja ta jest trwała na wpływ rozpuszczalników lub innych żrących detergentów. Dlatego tak chętnie PCV jest wykorzystywane w produkcji wykładzin podłogowych oraz przemyśle stolarskim, zwłaszcza przy produkcji drzwi i okien, a także właśnie przy wyposażeniu wykończeniowym.

Aranżacja z drzwiami Malawi
Dodał: INVADO
Źródło: INVADO
Listwy wykończeniowe mają różneodcienie i fakturę. Nie sprawiają problemów przy przycinaniu. Ich montaż również jest łatwy ponieważ są łatwo się kleją, a przy zakręcaniu nie łamią się ani nie pękają, zabezpieczają progi przed zniszczeniem. Nie warto odwalać tak zwanej fuszerki przy ich montażu. Gdyżniedobrze zamontowane mogą ulec zniszczeniu i będą wymagały szybkiej wymiany, a co za tym idzie kolejnej mieszkaniowej rewolucji. Producent drzwi Invado.pl:
2020/04/19, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.