Jak doskonale się mieszka na Bemowie

Dzielnica Bemowo to znakomite miejsce do zamieszkania. Dawniej pomniejsze osiedle sypialne, dołączone do miasta w latach 50., aktualnie dynamicznie modernizująca się część stolicy.
Od osiemnastu lat mieni się osobną jednostką administracyjną.

Ten artykuł jest emocjonujący, ale warto poznać też odmienne takiego typu materiały. Dlatego zobacz polecane informacje (https://kolory-swiatla.pl/pl/producer/Markslojd/90), które także będą dla Ciebie wartościowe.

W oczach wyrastają tu kolejne inwestycje i eleganckie mieszkania. Bemowo oferuje hot spoty z darmowym internetem dla miejscowych.


Dom wielorodzinny z oknami 
Schüco PVC
Dodał: Schüco
Źródło: Schüco
Bemowo słynie z starych fortów. Wybudowane zostały za czasów carskich i stanowiły łańcuch obronny Twierdzy Warszawa. Do czasów obecnych zachowały się 4 forty – Babice, Bema, Chrzanów i Blizne. Ich rejon to świetne miejsce do zwiedzania dla miłośników obiektów historycznych.

Z armią Bemowo ma mnóstwo związków. Tu bowiem stoi Wojskowa Akademia Techniczna, ważne wojskowe sztaby oraz użytkowane nierzadko przez armię lotnisko Babice. Na płycie lotniska odbywają się też od czasu do czasu ważne wydarzenia muzyczne. Mieszkania na Bemowie posiada wielu pracowników WP.

Ta część miasta jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Dzieli granicę z Żoliborzem, Wolą, Bielanami, Włochami i Ursusem. Docierają do niej zarówno tramwaje, jak i autobusy, a za kilka lat dociągnie się tu nowa linia metra.

Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Dodał: Schüco
Źródło: Schüco
Dynamicznie rośnie tu infrastruktura lokatorska. W konstrukcji jest tu mnóstwo nowoczesnych bloków, dzielnica ciągle wzbogaca się o nowe mieszkania Bemowo jest cenione przez nowych mieszkańców za tereny zielone, najbardziej za dzikawy Las Bemowski i pobliże fortów. Obywatele mają także dobry dostęp do handlu i rekreacji. Istnieje tu CH Bemowo, z Carrefourem, Cinema City i kilkunastoma sklepami.

Widać gołym okiem, to dobre osiedle do mieszkania Warszawa Bemowo stale się rozrasta i za parę lat może się okazać jedną z najważniejszych dzielnic Warszawy.


Sprawdź też

Czemu korzystnie żyć w większym ośrodku miejskim, jak Warszawa? Co gwarantuje tego rodzaju miasto?

wrocław
Dodał: HRS Poland
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściwie się zgodzi z tym, że mieszkanie w większym ośrodku miejskim zapewnia większą ilość możliwości zawodowych. Jest to logiczne, że to w tych ośrodkach miejskich znajduje się największa ilość firm, które bez przerwy zatrudniają nowych pracowników, iż pojawiają się więc coraz to nowe inwestycje.
Źródło: Profbud
2019/07/31, 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.