Fontanny do ogrodu

Fontanna domowa to stylowa dekoracja każdego pomieszczenia. Niezależnie od aranżacji pomieszczenia, wejdzie w każdą przestrzeń. Porządnie będzie się prezentować w biurze, hotelu, bądź restauracji. Jest w stanie mieć kształt rzeźby, lub posążku w której wnętrzu znajduje się malutki zasobnik z wodą.
W zbiorniku zanurzona jest niewielka pompka, która przelewa wodę do wylotu. W zależności od modelu, woda spada z pluskiem po kaskadzie, lub bezszelestnie opływa naokoło. Jest to obieg zamknięty, dzięki czemu ta sama nieduża wielkość wody płynie cały czas dookoła.


Czerwony kwiat zrobiony z bibuły
Dodał: Saaleha Bamjee
Źródło: http://www.flickr.com


Fontanna domowa może być poza tym podświetlane diodami LED, świecącymi białym, lub barwnym blaskiem.


Istnieją modele, które posiadają szklaną kulkę. Obracająca się, podświetlona szklana kulka, dostarcza interesujący efekt.


Fontanna domowa prócz wartości ozdobnych, posiada również inne plusy. Dzięki parowaniu znajdującej się w niej wody, świetnie nawilża powietrze. Fontanna domowa jest w stanie okazać się wyjątkowym upominkiem.


Fontanny ogrodowe są o wiele większe. Winny być odpowiednio zabezpieczone przed opadami. Fontanny ogrodowe można nabyć w różniej wielkości, dopasowując je zarówno do sporych Ogrodów, parkowych powierzchni, jak i niewielkich ogródków.


Ich formy i wyrafinowane detale komponują niebanalne i ozdobne kształty. Spadająca woda wprowadzi niesamowity nastrój do każdego ogrodu.


Fontanny ogrodowe z betonu są nadzwyczaj mocne i wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Mogą komponować się z kilku pięter i opadające kaskady wody wyglądają wtedy nadzwyczaj imponująco. Fontanny ogrodowe nie są kłopotliwe, zaledwie w okresie zimowym trzeba z nich usunąć wodę.


Wzrastają oczekiwania nabywców, jacy chcą asortymentu podkreślającego charakter ogrodu.

Jeśli uważasz, że niniejszy post okazał się być godny Twojego zainteresowania, to niewątpliwie warto zobaczyć tam (http://www.wierconestudnie.pl/) inne tego typu materiały.

Przyczyniło się to do wzbogacania oferty o coraz to śmiałe formy.
Fontanna ogrodowa umie przeobrazić wygląd całego ogrodu. Przedstawi nutkę tajemniczości, wykwintności i poprawi mikroklimat.


Szmer wody wydobywający się z fontanny oddziałuje uspokajająco na przebywające w otoczeniu osoby. Przyjemnie będzie pobyć z rodziną przy fontannie, zajadając smakowity podwieczorek.
2022/03/25, 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.