Lokal
Kraków
Dodał: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Jak współczesne technologie mogą ułatwiać na co dzień życie mieszkańcom Krakowa

Lokal znający swojego użytkownika i rozumiejący jego oczekiwania to nie wątek pochodzący z filmu sci-fi. Dystrybutorzy już współcześnie proponują narzędzia ułatwiające zarządzenie budynkiem. Narzędzia są dostępne w naszym kraju, ale też tutaj powstają.
mieszkanie
Źródło: pixabay.com

Gdzie poszukiwać propozycji mieszkań na sprzedaż?

Jeśli pragniemy nabyć mieszkanie, to na początek musimy zastanowić się czy interesuje nas nowiusieńkie mieszkanie z rynku wtórnego albo być może mieszkanie z rynku pierwotnego. Zarówno na pierwszym, jak też na drugim rynku odnajdziemy sporo interesujących mieszkań na sprzedaż, aczkolwiek różnica w mieszkaniach jest całkiem znacząca.
Kable
Dodał: Binary Koala
Źródło: http://www.flickr.com

Osiedle umiejscowione blisko centrum miasta

Dzielnica Krzyki uznawana jest za jedną z nadzwyczaj prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Wrocławia. Oddziaływanie na to ma na pewno bliskie sąsiedztwo obszarów zielonych, których tam nie brakuje.


Osiedle umiejscowione blisko centrum miasta

Chociaż mieszkania Krzyki Wrocław umiejscowione są blisko centrum miasta, jednak wielkość dzielnicy czyni, że mieszkania jest możliwość kupić też na peryferiach miasta.
Nowe mieszkanie
Dodał: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania od wykonawcy

Po zakończeniu budowy nadchodzi czas na odbiór techniczny wybudowanego dla nas gniazdka. Rozpoznanie, zanotowanie i obowiązek dewelopera do reperacji odkrytych wad i niedoróbek, uchronią nas przed poniesieniem kolejnych wydatków po wprowadzeniu się do lokalu. Podczas odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo przetestować zgodność mieszkania z warunkami, które pozostały zarejestrowane w umowie z deweloperem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.