Piękny ogród tylko na nami
Letnia pielęgnacja trawnika
Dodał: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

W jaki sposób sprawić, żeby ogród cudowny

Każdy z nas lubi przebywać w miłym środowisku, gdzie jest schludnie oraz ładnie, gdzie naprawdę cudownie się odpoczywa po ciężkim dniu. Z tego powodu także, tak ważne jest to, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, szczególnie że niejako jest on naszą wizytówką, bo jeśli przyjeżdżają do nas jacyś goście, to w pierwszej chwili zauważają sam dom oraz teren dookoła niego, a dopiero później nas oraz wnętrze domu.
Oczko
Dodał: cliff1066
Źródło: www.flickr.com

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
Kostka brukowa Colloseum
Dodał: LIBET Decco
Źródło: LIBET Decco

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Funkcjonalność i walory estetyczne – kostka brukowa

Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich m3, jednak są i tacy, którzy bez ogrodu nie wyobrażają sobie swej egzystencji.
Warszawa
Źródło: www.morguefile.com

Być może potrzeba sprawdzić jak działa grill gazowy ogrodowy

C roku, gdy tylko temperatura się troszeczkę polepszy zaczyna się sezon na grilla. Sporo ludzi korzysta z takich składanych, które na zimę są chowane do piwnicy, lecz będą także tacy ludzie, którzy we własnych ogrodach stawiają grill na stałe.
Oczko
Dodał: cliff1066
Źródło: www.flickr.com

Oczko wodne - zakładanie oczka wodnego

Jedną z najpiękniejszych ozdób ogrodowych jest oczko wodne. Pomimo, iż jego założenie i utrzymanie w idealnej formie wymaga wielu wysiłków, jednak warto w nie zainwestować, ponieważ stanie się magicznym miejscem relaksu. Zanim przystąpimy do wykonania, najpierw musimy zaplanować jego kształt i głębokość oraz miejsce, w którym będzie się znajdować.
białe chryzantemy
Dodał: Costel Slincu
Źródło: http://www.flickr.com

Zamierzasz kupić piękne chryzantemy letnie? Odwiedź uprawę chryzantem z Praszki

Kwiaty są piękną ozdobą nie tylko w ogrodzie, lecz także na stole, gdy wstawimy je w ładny wazon z wodą. Właściwie pielęgnowane będą cieszyć oczy przez długi czas, a do jednych z wyjątkowo popularnych należą chryzantemy letnie. Jeśli planujesz kupić takie chryzantemy, musisz odwiedzić uprawę tych kwiatów z Praszki. Dlaczego?
kwitnące pąki kwiatów
Dodał: Kristine Paulus
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zmniejszyć koszty założenia systemu nawadniającego w ogrodzie?

W celu podniesienia opłacalności systemu nawadniającego w naszym przydomowym ogrodzie możemy zastosować parę prostych trików. Po pierwsze można skontrolować czy na terenie naszego ogrodu nie znajdują się źródła wody gruntowej. Wykopując właściwą studnie możemy zaopatrzyć się w darmowe źródło wody dla naszego ogródka. Tym bardziej, że woda dla naszych zielonych podopiecznych nie musi spełniać wszystkich przesłanek sanitarnych, co woda pitna. Innym wyjściem jest wykorzystanie zbiorników na wodę deszczową. Rozwiązanie to ma też swoje minusy gdyż dalej jesteśmy uzależnieni od opadów atmosferycznych ale możemy zmniejszyć w ten sposób wpływ suchszych okresów. Gdy te rozwiązania nie pasują do naszego ogródka możemy także zainstalować dodatkowy licznik do wody przeznaczanej do podlania.
ogrodzenie
Dodał: Juicy Marketing Sp.J.
Źródło: Juicy Marketing Sp.J.

Ogrodzenia panelowe cudownej jakości - atrakcyjne oferty i dogodne ceny

Mnogość firm i przedsiębiorstw proponuje dzisiaj rozliczne ogrodzenia panelowe o wysokiej wytrzymałości oraz cudownej jakości. Takie ogrodzenia panelowe są idealne do ochrony różnego typu obiektów, na przykład osiedli, budynków mieszkalnych, biur, budynków usługowych, placów zabaw, placów budowy i innych terenów prywatnych. Na rynku wolno odszukać rozmaite modele i typy ogrodzeń panelowych, przykładowo ogrodzenia uniwersalne, wykonane z paneli stalowych, ogrodzenia ocynkowane oraz mnóstwo innych.
Akwarium
Dodał: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Pełne wyposażenie do akwariów

Każdy sklep terrarytyczny bez problemu zaopatrzy terrarium we wszystko, co jest najbardziej potrzebne. Jak wybrać, co jest najważniejsze i staje się mało funkcjonalny? Podstawą w każdym terrarium jest filtr, koniecznie dopasowany do wielkości zbiornika oraz grzałka.
ogród
Dodał: *Light Painting*
Źródło: http://www.flickr.com

Już dziś sprawdź, co może być konieczne w Twoim ogrodzie!

Przed momentem skończyłeś renowacje swojego domu? Jeśli tak, to dziś powinieneś się zająć kupnem urządzeń, które uproszczą Ci życie.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.