Zmień swoję wnętrze już dziś
budowa
Dodał: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

W przeciągu wieków mnóstwo się w budownictwie zmieniło, ale praktycyzm zawsze pozostanie w cenie

Budowanie mostów było i ciągle jest wielką sztuką, doskonale znaną już starożytnym. Współcześnie w trakcie wycieczek do Włoch mamy okazję oglądać obiekty liczące setki lat. Warto w tym miejscu przypomnieć, że mosty były wtedy potrzebne członkom społeczeństwa nie tylko do transportu towarów - w końcu akwedukty z pewnej odległości łudząco przypominają mosty, chociaż dostarczały wodę do obecnej stolicy Włoch.
Duży dom
Dodał: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie warto mieszkać

Łódź, miasto Tuwima i Strzemińskiego to znakomite miejsce na kupno, albo wynajmowanie apartamentu. Zachwycająca architektura, rozliczne miejsca pracy, pulsujące tchnienie kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się szczęśliwy w tym dziejowym mieście. Jego koleje wszak sięgają do czternastego wieku.
Jadalnia, aranzacje w czerni i bieli
Dodał: Fresno Fondo
Źródło: Atelier Nocca Design

Nowoczesne aranżacje i inspiracje wnętrz

Trendy i moda są wszechobecne, wpływają na kształt życia i codzienny nastrój. Wystrój wnętrz ewoluował przez wieki, w zależności od okresu historycznego warunków ekonomicznych, społecznych i politycznych. Nowoczesne wnętrza bazują na zasadzie kontrastu bądź monochromatyzmu.
apartamenty na wynajem
Dodał: Jennie
Źródło: http://www.flickr.com

To powinieneś wiedzieć o instalacji wodociągowej

Instalacja wodociągowa w domku to układ przewodów, instalacji jak też przyrządów doprowadzających wodę do niektórych pomieszczeń. Oczekujemy więc, iż będzie dostarczać stosowną ilość wody o żądanej temperaturze i nie będzie absorbowała naszej uwagi.
odwzorowanie - Wrocław
Dodał: tru.st
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe inwestycje mieszkaniowe w przestrzeni Trójmiasta coraz częstsze

Współcześnie praktycznie dowolne wielkie miasto chcące wydajniej ugruntować swoje miejsce na inwestycyjnej mapie Polski musi stawiać na ciągły rozrost mieszkaniowy. Perfekcyjnym tego przykładem jest Trójmiasto.
oświetlenie ogrodowe
Dodał: TruffShuff
Źródło: http://www.flickr.com

Dobieranie gotowych projektów domów – które źródło najbardziej pomocne przed zaczęciem budowy

Firmy architektoniczne oraz wydawcy budowlani często oferują foldery z gotowymi projektami domostw a także pozostałych budynków użytkowych. Można tego typu katalogi nabyć w wersji papierowej albo komputerowej, lub mniejszą liczbę projektów przejrzeć bez opłat na witrynach internetowych odpowiednich firm.


Kraków
Dodał: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Jak współczesne technologie mogą ułatwiać na co dzień życie mieszkańcom Krakowa

Dom znający swojego właściciela i rozumiejący jego potrzeby to nie motyw rodem z opowieści sci-fi. Producenci już teraz proponują rozwiązania upraszczające nadzorowanie budynku. Rozwiązania są sprzedawane w Polsce, ale także tutaj powstają.
Garaż
Dodał: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Szkice innowacyjnych garaży.

Jeżeli chodzi o plany różnych pomieszczeń użytkowych, typu przykładowo plany innowacyjnych garaży to nie można nie zauważyć, iż ostatnio na takim polu sporo się zmieniło. Najzwyczajniej, wszyscy w większym stopniu dziś aniżeli w przeszłości przywiązują uwagę do tego, żeby pomieszczenie spełniało jedynie swoje podstawowe zadania.
dom
Dodał: otoDom.pl
Źródło: otoDom.pl

Jakiego rodzaju domek wybudować na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co będzie tu dobry wyborem?

Wreszcie kupiliśmy naszą wymarzoną działkę w górach. W planach będzie ona odskocznią od życia w mieście, w jakim niestety ciągle musimy mieszkać przez wzgląd na pracę. Natomiast jest ona na tyle blisko, iż można spędzać tam każdy weekend. Właśnie ze względu na to warto rozejrzeć się za jakimś projektem domku, który wcale nie musi być duży, jednak powinien pełnić swoje podstawowe funkcje, a do tego dobrze komponować się z górskim otoczeniem. Co będzie najlepsze?
Projekt nieruchomości
Dodał: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Biegłe biuro projektowe. Spójrz na prawdziwych profesjonalistów w swojej branży.

W Polsce znajdziemy dużo biegłych biur projektowych, jakie zajmują się wykonywaniem różnego typu projektów, takich jak choćby projekty obiektów komercyjnych, projekty domów jednorodzinnych czy hoteli. Prócz tego biura projektowe zajmują się obecnie też projektowaniem wnętrz publicznych, wnętrz lokatorskich, apartamentowców czy też rozbudowy obiektów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.