Ściany
Lampy ogrodowe
Dodał: garryknight
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Ogród to nie tylko rośliny

Dom pod miastem to dla większości największe marzenie o spokojnym życiu na wsi. Jednak, aby nasz dom przynosił nam nas cieszył, warto zadbać również o o teren do niego przylegający. Mowa tu ewidentnie o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak równie istotne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Poprawnie rozlokowane lampy ogrodowe zaznaczają zalety nawet niewielkiego ogródka, a z okazałego ogrodu dobrze dopasowane oświetlenie ogrodowe uczyni miejsce iście magiczne.
Dodał: Marta Perska i Dominik Ćwiek - D

Czas odświeżyć wygląd biura

Urlop to dobry okres na ulepszenie wyglądu mieszkania. Jeżeli nie jedziemy się opalać, opłaci się spędzić trochę czasu nad tchnięciem w mieszkanie świeżego ducha. Można zmienić meble lub dorzucić kilka nowych elementów dekoracyjnych. Ale kluczowym widokiem, który przekazuje naszemu lokum określony kształt, są ściany. To one określają tonację pomieszczenia i dominują kolorystycznie.
ogród
Dodał: Grupa Jukatan
Źródło: Grupa Jukatan

Okolica naszego ogródka musi być piękniejsze!

Ogród niewątpliwie musi ładnie wyglądać, lecz również bardzo ważne jest akurat jego otoczenie. Zatem starajmy się dbać o wszystko co ma związek ze wszystkim co wokoło ogrodu. Kapitalnie, że chociaż nierzadko niezbyt umiemy tak naprawdę sensownie rozeznać się, jeśli w grę wchodzi właśnie otoczenie ogrodu, to jednak tuż po zaznajomieniu się z tym tekstem będziemy mieli możliwość znacząco powiększyć zakres swojej wiedzy.
ogród przy domu
Źródło: pixabay.com

Jak interesująco wykończyć swój ogród? Dobrym pomysłem będzie ogród zimowy!

Zbudowałeś nareszcie swój wymarzony dom, ale okazało się., że jednak nie do końca przystaje on marzeniom? Niejednokrotnie jest tak, że w marzeniach widzimy pięknie urządzony ogródek, a kiedy już go mamy - nie mamy zielonego pojęcia, w jaki sposób spowodować, żeby faktycznie wyglądał tak, jak w naszych marzeniach.
kominek w salonie
Źródło: flickr.com

Dlaczego warto zaaranżować kominek w pokoju dziennym?

Posiadacze kominka doceniają jego walory grzewcze i estetyczne. Kominek zazwyczaj umieszcza się w reprezentacyjnym pomieszczeniu domu, jakim jest salon. To właśnie on stanowi miejsce spotkań z rodziną, podejmowania gości, a także jest strefą, gdzie spędzamy czas na wspólnych rozmowach oraz ucztowaniu.
szkło lacobel - da-bud
Dodał: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

Lacobel świetnie spisze się na kuchennych ścianach

Jak powinniśmy urządzić kuchnię?

Jeśli jesteśmy właśnie na etapie planowania naszej kuchni, to powinniśmy się namyślić jak ma ona prezentować się. Jakie kolory muszą w niej występować i jakimi farbami musimy pomalować ściany, tak by w razie czego łatwo dało się je wyczyścić. Musimy pamiętać, że te przy zlewie wystawione będą na notoryczne ochlapywanie wodą, a te przy których znajduje się stół oraz blat kuchenny, będą wybrudzone przez soki z warzyw i owoców, a też przez przygotowywane przez nas masy.
projekt domu

Jakie projekty domów w Warszawie ma szansę nam zaoferować?

Czy powiemy już jak ma wyglądać nasz domek?

Jeśli powzięliśmy decyzję odnośnie tego, że chcemy się budować, musimy się najpierw namyślić, jaki ten nasz domek ma być. Czy musi być duży, czy może nieduży, czy ma mieć jedynie najważniejsze pokoje, czy być może chcemy posiadać możliwość przyjmowania sporej ilości gości? Im dokładniej wszystko przeanalizujemy, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że efekt końcowy będzie zgodny z naszymi planami.
serwis
Dodał: Vs Heidelberg Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Tynkowanie elewacji domku. Najważniejsze wytyczne

Zewnętrzne gładzie cienkowarstwowe cieszą się popularnością wśród ludzi budujących domki. Tworzą szykowną, ozdobną powłokę na elewacji, zaś zarazem świetnie chronią warstewkę izolacyjną.
dom w budowie
Dodał: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Materiały budowlane, które są wyprodukowane według najnowszych technik

W wypadku materiałów budowlanych, jakie są opracowane w odwołaniu do nowoczesnych technik każdorazowo należy posiadać pewność, iż sprawdzą się one w każdych bez wyjątku warunkach. Dlatego sporo osób zdecydowanych jest bezpośrednio na ich zakup, rezygnując ze znanych od dawna metod.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.