Ogród
meble ogrodowe
Dodał: JEDYNKA®
Źródło: JEDYNKA®

Meble rattanowe do ogrodu - dlaczego warto je kupić?

Kiedy zbliża się sezon letni, ogród to dla wielu ludzi miejsce, bez którego nie wyobrażają sobie wypoczynku. To tu często jemy obiady z najbliższymi, rozkoszujemy się kawą w towarzystwie koleżanki, bawimy się z dziećmi czy po prosu odpoczywamy przy książce lub ulubionym drinku. By jednak stworzyć sobie maksymalny komfort, musimy wyposażyć ogród w odpowiednie meble.
nawierzchnia wokół domu
Dodał: Dave Conner
Źródło: http://www.flickr.com

Urządzanie przestrzeni wokół domu jednorodzinnego - najkorzystniejsze

Wykańczasz nowy dom w środku, natomiast obraz, jaki widzisz na zewnątrz w ogóle nam się nie podoba? Pewnie przestrzeń wokół domu może poczekać trochę dłużej, natomiast w końcu i tak będzie trzeba o niej pomyśleć. W jaki sposób zabrać się za jej porządkowanie? Nasz nowiutki, piękny, wyczekany dom nareszcie powstał. Z dużym zapałem zabieramy się za prace wykończeniowe, jednak stale brak nam czasu oraz chęci aby zająć się podwórkiem.
domek wśród drzew
Dodał: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com

Piękny ogród oraz wspaniała altanka, zapewnią nam udany odpoczynek podczas upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce wypoczynku w czasie letnich upałów i ciepłych wiosennych popołudni. Kiedy będzie odpowiednio urządzony na pewno będzie dostarczał nam wiele radości, a odpoczynek w nim stanie się przyjemnością.
Plac zabaw
Dodał: sikeri
Źródło: http://www.flickr.com

Place zabaw ogrodowe

Wszyscy wiedzą o tym, jak ważne jest przebywanie dzieci na świeżym powietrzu. W czasach komputeryzacji dzieci coraz więcej czasu spędzają w mieszkaniu. Dobrym sposobem na zachęcenie dzieci do zabaw na dworze są place zabaw. Na wybudowanie placu wystarczy mały ogródek przy domu.
Projektowanie domu
Dodał: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Wzór budynku przystosowany do wielkości działki

Wybór dobrego planu domu to niezwykle doniosła kwestia. Pomysł musi pasować do wielkości parceli, wytycznych wskazanych przez urząd konkretnej gminy, także dopełniać żądania właściciela.
Wzór budynku nie powinien zająć zbyt dużo miejsca na działce. Przy wyborze planu należy zwracać uwagę na podaną przestrzeń zabudowy. Ta wiadomość zezwala ocenić, ile po budowie budynku zostanie na działce pustej powierzchni na ogród. Dom niedrogi w budowie i energooszczędny, to dla wielu ludzi wyśniony model domu.
ogród
Dodał: *Light Painting*
Źródło: http://www.flickr.com

Już dziś sprawdź, co może być konieczne w Twoim ogrodzie!

Dopiero co skończyłeś renowacje swojego domu jednorodzinnego? Jeśli tak, to dzisiaj powinieneś się zająć zakupem urządzeń, które ułatwią Ci życie.
Kostka brukowa Colloseum
Dodał: LIBET Decco
Źródło: LIBET Decco

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Funkcjonalność i walory estetyczne – kostka brukowa

Może i istnieją osoby, dla których ukochanym miejscem na założenie domu jest ich m3, lecz są i tacy, którzy bez koszenia trawnika czuja się jak ryba bez wody.
chryzantemy
Dodał: Dorocia
Źródło: http://www.flickr.com/photos/dorocia/1618137219/

Chryzantema jest estetycznym oraz wytrzymałym kwiatem, stosuj ją w ogródkach oraz w doniczkach

Z chwilą przyjścia wiosennych dni, właściciele przydomowych ogrodów i ogródków działkowych rozpoczynają roboty, które mają nadać otoczeniu pięknego wyglądu. Grabi oraz kosi się trawę, przycina krzewy, piele grządki oraz sadzi kwiaty.
ogród z oczkiem
Dodał: jpopesku1
Źródło: www.flickr.com

Który rodzaj kwiatów powinno się kupić do naszego ogrodu?

Urządzenie przestrzeni wokół naszego domu to zadanie, jakie wymaga od nas wiele pracy. Ich uporządkowanie oraz stosowne zaaranżowanie jest przez nas bardzo pożądane, pomimo tego często nie wiemy jakim sposobem tego dokonać. W tej sytuacji powinno się zaznaczyć także fakt, że duży wpływ na ogół atutów optycznych naszego domu ma ogród.
hodowla chryzantem w Praszce
Dodał: Verity Cridland
Źródło: http://www.flickr.com

Uprawa chryzantem w Praszce

Uprawa chryzantem w Praszce, to idealne miejsce do kupna chryzantemy jak też zasięgnięcia porady dotyczącej jej uprawy. Nieomalże każda osoba marzy o własnym ogródku albo działce. To zazwyczaj miejsce wiążące się z wypoczynkiem oraz ciszą, w jakim możemy zaszyć się na moment.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.