Ogród
działka
Dodał: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Źródło: Metrohouse & Partnerzy S.A.

Ogród działkowy w Olsztynie zapewnia wspaniały odpoczynek, ciszę i kontakt z przyrodą podobnie jak mieszkańcom jak i turystom

Mienie działki z ogrodem, w którym mamy możliwość bajecznie wypocząć spędzając czas z rodziną oraz przyjaciółmi jest marzeniem wszystkich, którzy nie posiadają wiele czasu na długie wakacje. Na działki ogrodowe mamy możliwość przybyć zawsze gdy mamy chwile wolną od codziennych zajęć bądź spędzić tam wszelką sobotę oraz niedzielę.
ogród
Dodał: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne gadżety do ogrodu - gustowny oraz nietuzinkowy kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, która ma przed swoim domem ogród bezsprzecznie poświęca niesłychanie sporo czasu na dbanie o niego. Bez wątpienia pragnęlibyśmy, żeby nasz ogród przedstawiał się niesłychanie pomysłowo i ciekawie, w związku z tym częstokroć wprowadzamy do niego różne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, które sprawiają, że prezentuje się on istotnie porywająco.
Ogród w lipcu
Dodał: ricoeurian
Źródło: www.flickr.com

Efektywne podlewanie stanowi podstawę pielęgnacji roślin. Warto więc zainstalować zraszacze

Piękny ogród, to w pierwszym rzędzie ogród zadbany, w którym wszystko ładnie ze sobą współgra i gdzie panuje swoista harmonia. Aby to osiągnąć, stosuje się różne metody, ale rzecz jasna podstawa to zadbana roślinność. Rośliny w ogrodzie muszą być nie tylko odpowiednio rozplanowane, ale także – jeżeli nie przede wszystkim – należycie pielęgnowane. Nie można dopuścić do tego, by z naszych nasion powstawały zeschnięte, czy zarażone chorobą rośliny. Roślinność w ogrodzie jest jak szata dla człowieka – wpływa na jego walory wizualne, więc powinna wyglądać atrakcyjnie.
Kostka brukowa Colloseum
Dodał: LIBET Decco
Źródło: LIBET Decco

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Funkcjonalność i walory estetyczne – kostka brukowa

Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich m3, jednak są i tacy, którzy bez ogrodu nie wyobrażają sobie swej egzystencji.
białe chryzantemy
Dodał: Costel Slincu
Źródło: http://www.flickr.com

Zamierzasz kupić piękne chryzantemy letnie? Odwiedź uprawę chryzantem z Praszki

Kwiaty są piękną ozdobą nie tylko w ogrodzie, lecz także na stole, gdy wstawimy je w ładny wazon z wodą. Właściwie pielęgnowane będą cieszyć oczy przez długi czas, a do jednych z wyjątkowo popularnych należą chryzantemy letnie. Jeśli planujesz kupić takie chryzantemy, musisz odwiedzić uprawę tych kwiatów z Praszki. Dlaczego?
kwitnące pąki kwiatów
Dodał: Kristine Paulus
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zmniejszyć koszty założenia systemu nawadniającego w ogrodzie?

W celu podniesienia opłacalności systemu nawadniającego w naszym przydomowym ogrodzie możemy zastosować parę prostych trików. Po pierwsze można skontrolować czy na terenie naszego ogrodu nie znajdują się źródła wody gruntowej. Wykopując właściwą studnie możemy zaopatrzyć się w darmowe źródło wody dla naszego ogródka. Tym bardziej, że woda dla naszych zielonych podopiecznych nie musi spełniać wszystkich przesłanek sanitarnych, co woda pitna. Innym wyjściem jest wykorzystanie zbiorników na wodę deszczową. Rozwiązanie to ma też swoje minusy gdyż dalej jesteśmy uzależnieni od opadów atmosferycznych ale możemy zmniejszyć w ten sposób wpływ suchszych okresów. Gdy te rozwiązania nie pasują do naszego ogródka możemy także zainstalować dodatkowy licznik do wody przeznaczanej do podlania.
Ogrodzenia
Dodał: Tabal
Źródło: Tabal

Zastosowanie panelowych ogrodzeń

Jaki typ ogrodzenia jest najlepszy? Drewniane panele ogrodzeniowe są coraz popularniejsze. Nowoczesne drewniane płoty są ładną ozdobą. Bez wątpienia zaletą jest bezproblemowy montaż.
ogród
Dodał: Grupa Jukatan
Źródło: Grupa Jukatan

Okolica naszego ogródka musi być piękniejsze!

Ogród niewątpliwie powinien pięknie wyglądać, lecz również niesamowicie istotne jest akurat jego otoczenie. A więc starajmy się dbać o autentycznie wszystko co ma jakikolwiek związek ze wszystkim co jest wokół ogrodu. Fajnie, że choć bardzo często nie za bardzo umiemy tak naprawdę sensownie rozeznać się, jeśli w rachubę wchodzi akurat otoczenie ogrodu, to jednakowoż tuż po zaznajomieniu się z tym artykułem będziemy mieli okazję w znacznym stopniu powiększyć zakres swojej wiedzy.
domek wśród drzew
Dodał: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com

Piękny ogród oraz wspaniała altanka, zapewnią nam udany odpoczynek podczas upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce wypoczynku podczas letnich upałów oraz ciepłych wiosennych wieczorów. Jeśli będzie ładnie urządzony z pewnością dostarczy nam wiele radości, a odpoczynek w nim stanie się przyjemnością.
ogród
Dodał: *Light Painting*
Źródło: http://www.flickr.com

Już dziś sprawdź, co może być konieczne w Twoim ogrodzie!

Przed momentem skończyłeś renowacje swojego domu? Jeśli tak, to dziś powinieneś się zająć kupnem urządzeń, które uproszczą Ci życie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.