Ogród
lampa ogrodowa
Dodał: Kobi Light
Źródło: Kobi Light

Technologia LED w praktyce

Za oknem szaro i ciemno, włączamy zatem światło w pomieszczeniach w których przebywamy. Jednak sztuczne światło równie ważne jest wewnątrz jak na i zewnątrz domostwa. W szczególności na dużych powierzchniach liczba oświetlenia może osiągnąć liczbę dwucyfrową. Aby rachunek za prąd nie wzrastał niepotrzebnie, należy zdecydować się na lampy ledowe.
ogród przy domu
Dodał: Henry Burrows
Źródło: http://www.flickr.com

Który rodzaj kwiatów należy posadzić w naszym ogrodzie?

Każdy właściciel domu jednorodzinnego szczególnie dobrze wie, że aby jego posesja mogła się atrakcyjnie prezentować musi włożyć w to morze wysiłku ze swojej strony. Wykazanie stosownej troski o wewnętrzne wyposażenie domu, ale i też jego zewnętrznego otoczenia jest związane z oddaniem dużej ilości czasu na przeprowadzenie niezbędnych czynności.
ogród
Dodał: *Light Painting*
Źródło: http://www.flickr.com

Już dziś sprawdź, co może być konieczne w Twoim ogrodzie!

Przed momentem skończyłeś odnowienie swojego domu? Jeśli tak, to teraz musisz się zająć zakupem urządzeń, które ułatwią Ci życie.
poduszki na meble ogrodowe
Dodał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Jak warto zagospodarować własny ogród?

Nie od dziś wiadomo, że duża część z nas lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu. Stanowi to bowiem niebywale atrakcyjną formę naszego spoczynku, dzięki której zdołamy skutecznie odświeżyć każde utracone siły.
Ogród z pięknym trawnikiem
Dodał: Berlt Watkin
Źródło: https://www.flickr.com

Gdy posiadamy prywatny budynek z ogródkiem, wówczas z pewnością przydadzą nam się drzewa ozdobne

Obecnie posiadanie własnego ślicznego mieszkania jest marzeniem wielu ludzi. Jest to bezsprzecznie prawda i nie ma co tuszować tego faktu, że świadczy to o pewnej klasie i stanie właściciela konkretnej posesji. Ale jednakże nie tylko to, co jest wewnątrz tego mieszkania, jest tak niezmiernie ważkie.
kosiarka
Dodał: Stiga
Źródło: www.stiga.pl

Pielęgnacja ogrodu wymaga zakupu kilku niezbędnych sprzętów

Pielęgnacja ogrodów wymaga kupna kilku niezbędnych urządzeń, które znacznie mogą usprawnić codzienną pracę. Należy na przykład do nich kosiarka, dzięki niej można przypilnować tego, aby przydomowy trawnik zawsze był odpowiednio przycięty.
trawnik
Dodał: jmenard48
Źródło: http://www.flickr.com/photos/jmenard48/2399652376/

W jaki sposób przywrócić ogródkowi niegdysiejszą świetność?

Posiadanie ogrodu to marzenie wielu osób. Jest to bowiem idealne miejsce do spędzania wolnego czasu z bliskimi, spożywania śniadania, leniuchowania lub zabawy. Na nieszczęście ogród to również sporo obowiązków, których nie należy zaniedbywać, bowiem prędko może stracić swój blask i walory użytkowe.
domek wśród drzew
Dodał: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com

Piękny ogród oraz wspaniała altanka, zapewnią nam udany odpoczynek podczas upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce relaksu w czasie letnich upałów a także ciepłych wiosennych popołudni. Kiedy będzie pięknie urządzony na pewno będzie dostarczał nam mnóstwo radości, a odpoczynek w nim stanie się przyjemnością.
Lampiony do ogrodu
Dodał: Chris Phutully
Źródło: http://www.flickr.com

Nocny ogród

Letnie miesiące to czas, kiedy z chęcią spędzamy chwile po pracy w ogrodzie. Rozstawiamy grilla, zapraszamy znajomych i w taki sposób odprężamy się. Nikt jednak nie lubi spędzać czasu w totalnych ciemnościach, dlatego powinniśmy pomyśleć o ciekawym oświetleniu ogrodu.
meble w altance
Dodał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Altany muszą pasować do konkretnego miejsca

Altany podarują właściwe schronienie. Jeśli pragniemy mieć w ogródku schronienie, w którym będziemy mieli możliwość siedzieć nawet wówczas, kiedy na dworze lekko będzie siąpił deszcz, lub będzie świecić mocne słońce, to powinniśmy się zastanowić nad postawieniem altany.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.