Ogród
kwitnące pąki kwiatów
Dodał: Kristine Paulus
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zmniejszyć koszty założenia systemu nawadniającego w ogrodzie?

W celu spowodowania opłacalności systemu nawadniającego w naszym przydomowym ogrodzie możemy zrobić parę prostych trików. Po pierwsze można sprawdzić czy na obszarze naszego ogrodu nie znajdują się źródła wody gruntowej. Wykopując odpowiednią studnie możemy zaopatrzyć się w darmowe źródło wody dla naszego ogródka. Tym bardziej, że woda dla naszych zielonych podopiecznych nie musi spełniać wszystkich przesłanek sanitarnych, co woda pitna. Innym wyjściem jest zastosowanie pojemników na wodę deszczową. Rozwiązanie to ma oczywiście swoje wady ponieważ dalej jesteśmy uzależnieni od opadów atmosferycznych ale możemy pomniejszyć w ten sposób wpływ suchszych okresów. Jeśli te rozwiązania nie nadają się do naszego ogrodu możemy też zamontować dodatkowy licznik do wody przeznaczanej do podlania.
działka
Dodał: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Źródło: Metrohouse & Partnerzy S.A.

Ogród działkowy w Olsztynie zapewnia wspaniały odpoczynek, ciszę i kontakt z przyrodą podobnie jak mieszkańcom jak i turystom

Mienie działki z ogrodem, w którym jest możliwość cudownie odpocząć spędzając czas z rodziną i znajomymi jest marzeniem wszystkich, którzy nie posiadają dużo czasu na długie urlopy. Na działki ogrodowe jest możliwość przybyć zawsze kiedy mamy chwile wolną od dziennych zajęć lub spędzić tam każdą sobotę oraz niedzielę.
ogród
Dodał: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne gadżety do ogrodu - gustowny oraz nietuzinkowy kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, która ma przed swoim domem ogród niewątpliwie poświęca bardzo dużo czasu na dbanie o niego. Bez wątpliwości pragnęlibyśmy, by nasz ogród przedstawiał się nadzwyczaj pomysłowo i ciekawie, wobec tego częstokroć wprowadzamy do niego różnorodne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, które sprawiają, że przedstawia się on istotnie fantastycznie.
ogród, kwiaty, rośliny
Dodał: mstorz

Ogród w nowoczesnym, czyli nieco nietuzinkowym wydaniu - ciekawe wytyczne dla pań, które chcą trochę zmienić otoczenie domu

Nadejście wiosny to rzecz jasna czas intensywnej pracy w ogrodzie albo przydomowym ogródku. Okopywanie klombów, sadzenie cebulek, nawożenie czy wysiew nasion - to tylko niektóre konieczne prace. Zima jest czasem stagnacji, ale wiosna do doskonały czas na zaprowadzenie zmian.
ogród
Dodał: Sheila Sund
Źródło: http://www.flickr.com

"Zielone tło" naszego ogródka

Drzewa i krzewy tworzą podstawę ogrodu. Wydzielają przestrzeń w ogrodzie, osłaniają od uciążliwego sąsiedztwa. Drzewa iglaste w przeciwieństwie do bylin zdobią nawet zimą.
Z powodu rozmiarów oraz długowieczności drzewa oraz krzewy są stałym składnikiem ogródka. Częstokroć decydują o jego charakterze. Stąd warto dobrze obmyślić, które krzewy i drzewa ozdobne wybrać do naszego ogródka. Również wybór miejsca w jakim drzewa ozdobne zostaną umiejscowione, musi być dokładnie zaplanowany. Wielkiej dyscypliny wymaga planowanie małych ogrodów. Przed kupnem roślin koniecznie musimy wziąć pod uwagę ich ostateczne wymiary, i wyobrazić sobie jak po latach wypełnią obszar naszego ogrodu.
Altana ogrodowa
Dodał: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Przydatne domki ogrodowe, jako niebanalne ubogacenie designu podwórka

Architektura ogrodowa to niesłychanie ważny aspekt na etapie wykończenia budowy lokum. To tego celu dodatkowo zaciąga się rad projektantów, którzy po pomiarach kreślą projekt zagospodarowania ogrodu. W zależności od tego, jaką kwotą zarządzamy, tak wnikliwy będzie schemat. Zwykle pokazują oni już gotowe aranżacje, po to, żeby nakreślić nam wizje wykreowania dzieła sztuki na zielonej trawce. Uczciwi są również na projekty, chętnie przyjmują słowa krytyki, bo to nam musi się podobać skończony projekt .
torebki
Dodał: MPM
Źródło: MPM

Dlaczego nie warto odkładać aranżacji ogrodu na drugi plan? Jak może służyć nam ten przydomowy ogród?

Wiele osób, jakie wreszcie ukończyły budowę własnego domu jednorodzinnego, skupiają się na aranżacji wnętrza. Jednak aranżacja ogródka jest równie ważna. Posadzenie kilku roślin to nie wszystko, trzeba również zadbać o odpowiednie meble jak również inne dodatki.
Domki dla dzieci ze zjeżdżalnią
Dodał: Garden Center
Źródło: http://www.gardencenter.pl

Domki dla dzieci mają szansę okazać się dobrym planem

Czy spoglądaliśmy na domki dla dzieci?. Jeśli mamy spory ogród, to przeważnie namyślamy się jak go urządzić, tak aby nasze dziecko miało w nim własny raj oraz miało szansę się bawić w interesujący sposób. Dużym powodzeniem cieszą się domki dla dzieci, które mają szansę okazać się plastikowe lub drewniane, wielkie oraz małe, stabilnie ustawione na ziemi albo na takim odpowiednim podwyższeniu.
Kobieta na łóżku
Dodał: Tempur
Źródło: Tempur

Kołdry jako istotne wyposażenie twojej alkowy

Kołdry są głównym wyposażeniem każdej sypialni. Nader istotnymi atrybutami kwalifikującymi o doborze takiego elementu wyposażenia sypialni są na pewno wysoka jakość materiału z którego szyte są nasze kołdry, jak też trwałość i estetyka ich eksploatacji.
piasek filtracyjny
Dodał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Zakup właściwego kruszywa na potrzeby domu

Okres wakacji to czas nie tylko odpoczynku, ale również działań związanych z ogrodem. Jest to odpowiedni moment na wszelkiego typu naprawy, zmiany i udoskonalenia.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.