Dom
dachy
Dodał: Maxime Raphael
Źródło: http://www.flickr.com

Solidny dach – znaczący fragment każdego obiektu

Pośród zróżnicowanych rodzajów pokryć dachowych odnajdziemy też dachówki. Poznane od bardzo wielu lat występują w kilku rodzajach. Różnią się też sposobem dokończenia. Jakie więc dachówki można wybrać? Dachówki trzeba produkować z nieprawdopodobnie przebranych materiałów, różne może być też kryterium ich podziału. Jeżeli za kryterium przyjmiemy materiał, z którego je zrobiono, to możemy wyróżnić podane rodzaje dachówek: ceramiczne, cementowe.
apartamenty na wynajem
Dodał: Jennie
Źródło: http://www.flickr.com

To powinieneś wiedzieć o instalacji wodociągowej

Instalacja wodociągowa w domku to układ przewodów, instalacji jak też przyrządów doprowadzających wodę do niektórych pomieszczeń. Oczekujemy więc, iż będzie dostarczać stosowną ilość wody o żądanej temperaturze i nie będzie absorbowała naszej uwagi.
Garaże przydomowe
Dodał: www.wawsystem.pl
Źródło: www.wawsystem.pl

Współczesne bramy przesuwane Wrocław dla każdego

Wpisując w wyszukiwarkęsłowo: bramy Wrocław wystepuje 342 000 rezultatów i cała mapa miasta z wieloma producentami świadczącymi usługi w zakresie montażu bram. Przy samym słowo: płoty ogrodzeniowe pokazuje się 299 000 rezultatów, co pokazuje jasno, że oferty tego typu cieszą się niesłychanymzainteresowaniem.
ogród
Dodał: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne gadżety do ogrodu - gustowny oraz nietuzinkowy kosz wiklinowy do ogrodu

Każda osoba, która ma przed swoim domem ogród bezsprzecznie poświęca niesłychanie sporo czasu na dbanie o niego. Bez wątpienia pragnęlibyśmy, żeby nasz ogród przedstawiał się niesłychanie pomysłowo i ciekawie, w związku z tym częstokroć wprowadzamy do niego różne unowocześnienia i nowoczesne gadżety, które sprawiają, że prezentuje się on istotnie porywająco.
dom
Dodał: otoDom.pl
Źródło: otoDom.pl

Jakiego rodzaju domek wybudować na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co będzie tu dobry wyborem?

Wreszcie kupiliśmy naszą wymarzoną działkę w górach. W planach będzie ona odskocznią od życia w mieście, w jakim niestety ciągle musimy mieszkać przez wzgląd na pracę. Natomiast jest ona na tyle blisko, iż można spędzać tam każdy weekend. Właśnie ze względu na to warto rozejrzeć się za jakimś projektem domku, który wcale nie musi być duży, jednak powinien pełnić swoje podstawowe funkcje, a do tego dobrze komponować się z górskim otoczeniem. Co będzie najlepsze?
Kostka brukowa Colloseum
Dodał: LIBET Decco
Źródło: LIBET Decco

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Funkcjonalność i walory estetyczne – kostka brukowa

Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich m3, jednak są i tacy, którzy bez ogrodu nie wyobrażają sobie swej egzystencji.
blok
Dodał: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to bynajmniej takie trudne!

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z dala od zgiełku wielkich miast - któż z nas przykładowo nie marzy o uroczym i przytulnym domu na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że praktycznie każdy ma takie marzenia.
schody
Dodał: Ewa Minge Creative Group
Źródło: Villa Natura

Szkło bywa coraz częściej wykorzystywane|Szkło można używać na wiele sposobów

Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, że szkło zdawało się być tak kruchym przedmiotem, iż wytwórcy mebli zastanawiali się, czy w ogóle je montować na meblościankach. Dzisiaj jeśli technika ruszyła do przodu i możemy produkować naprawdę całkiem wytrzymałe szkło, należy powiedzieć, iż znacznie częściej oferowane meble są w większości wykonane ze szkła, a przynajmniej z tego produktu są wykonane jego fronty. Na dodatek jest też używane na schodach, jak i w kuchni.
dom jednorodzinny
Dodał: Don Graham
Źródło: http://www.flickr.com

Wyszukujesz drewnianych schodów do nowego domu? Zdecyduj się na dębowe albo jesionowe schody, a z całą pewnością będziesz zadowolony

Budowa domu dla mnóstwa ludzi jest najogromniejszym przedsięwzięciem na jakie kiedykolwiek się zdecydowali. Jest to podyktowane w szczególności tym, iż będziemy zmuszeni podjąć wiele ważnych decyzji, załatwiać różnorodne pozwolenia , a także nareszcie wybrać prototyp domu.
schody
Dodał: BRITOP
Źródło: BRITOP

Na co musimy obligatoryjnie zwrócić uwagę przy budowie domu?

Budowa od podstaw domu jednorodzinnego ewidentnie jest wyzwaniem trudnym. Okazuje się, ze liczba formalności oraz pozostałych obowiązków, które muszą zostać przez nas troskliwie dopilnowane jest obiektywnie duże. Zazwyczaj najwięcej trudności na samym początku zabierają nam zagadnienia prawne. Zdobycie działki pod nadchodzącą budowę a następne uzyskanie stosownych pozwoleń budowlanych niejednokrotnie wymaga od nas znacznych nakładów czasowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.