Dom
szkielet budowanego domu

Tworzenie funkcjonalnych domów

Przedsięwzięcie budowy własnego domu wiąże się z wieloma istotnymi postanowieniami. Nim budowa domu na podstawie wymarzonego schematu się zacznie, trzeba dopełnić kilku formalności. Najistotniejszą z nich jest otrzymanie pozwolenia na budowę. W tym celu trzeba dostarczyć stosowny wniosek wraz z załącznikami. Najistotniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
rezydencja
Dodał: Mielno Holding Firmus Group
Źródło: Mielno Holding Firmus Group

Organizujemy budowę domu – jaki rodzaj projektu powinienem wybrać?

Budowa domku jednorodzinnego nie stanie się możliwa bez odpowiedniego planu sporządzonego przez architekta. Jakie propozycje projektów domów przygotowują dla swoich klientów architekci?
Wnętrze mieszkania
Dodał: Reinhold Polska

Twoim marzeniem jest oryginalny budynek? Zatrudnij firmę, która zaprojektuje go idealnie

Budynek mieszkalny powinien być funkcjonalny oraz wygodny, bo to akurat te dwie wartości najbardziej wpływają na warunki bytowe jego mieszkańców. Niemniej należy przyznać, że coraz większy nacisk kładzie się także na piękno mieszkań oraz ich projekty zewnętrzne i wewnętrzne. Te okazują się z kolei bardzo różnorodne. Choć w polskiej zabudowie wciąż przeważają obiekty w stylu klasycznym, nie brakuje również odważnych oraz nieszablonowych rozwiązań.
okna plastikowe
Dodał: Synergia PR
Źródło: Synergia PR

Bardzo modne okazują się być teraz okna plastikowe

Musimy powiedzieć, że mamy szansę wybierać okna drewniane oraz plastikowe, możemy wybrać takie, które będą się otwierać na różne strony, lub nie będą się otwierać w ogóle.
Jakie wybrać ściany do domu
Dodał: ES Polska
Źródło: ES Polska

Budowa własnego domu – efekt wielu zmagań?

Jak możemy nazwać budowę domu? Dzieło życia, realizacja marzeń czy ogromny niepokój? Chyba każde z takich określeń będzie pasować perfekcyjnie. Wiemy bowiem, że realizujemy coś wyjątkowego, istotnie jest to spełnienie marzeń, lecz jednocześnie pojmujemy, z jakim niepokojem się to wiąże. Na całe szczęście, jak każda poważna rzecz również budowa domu to proces, który możemy zaplanować i prawidłowo zorganizować. Wszystko jest zależne od solidnego planu budowy.
Akcesoria do trampoliny
Dodał: Richard Leeming
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt domu to jednak sprawa, równie ważne jest jego otoczenie. Jak zrobić, by było rzeczywiście atrakcyjne

Zabierając się do projektowania swojego domu, na szczęście, coraz więcej osób przywiązuje wagę również do otoczenia wokół domu. Już podczas wyboru działki pod nasz dom patrzy się uważnie na okolicę, gdzie będzie on położony.
dom jednorodzinny
Dodał: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com

Twój dom może być naprawdę ładny i funkcjonalny, zawierz w tej kwestii fachowcom

Czy to obiekty mieszkaniowe czy komercyjne bądź przemysłowe – wszystkie budynki powinny odznaczać się wybitną funkcjonalnością a zarazem znaczną estetyką. W obecnych czasach sporym powodzeniem szczycą się usługi, jakie świadczą architekci oraz projektanci wnętrz.
budowa domu
Dodał: FRESH PR
Źródło: FRESH PR

Radzimy, jak wybudować dom

O czym trzeba nie zapominać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie uzyskać te informacje? Zapraszamy do lektury naszego poradnika. W trakcie budowy domu, rzeczą znaczącą, aczkolwiek niewidoczną w efekcie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Właściwie zrobione, stanowi gwarancję dłuższej żywotności naszego domu.
kominek
Dodał: Optiflame
Źródło: Optiflame

Jeżeli marzysz o swoim domu, wówczas z pewnością powinieneś się zdecydować także na umieszczenie w nim kominka

Posiadanie swojego domu to marzenie niemal każdego z nas. Kiedy Ty także należysz do takich ludzi, na pewno niejeden raz zastanawiałeś się, jak powinien wyglądać Twój wymarzony dom. Nawet jeśli takie marzenia się nie ziszczą, wtedy i tak warto marzyć – przecież to nic nie kosztuje, a może być powodem rewelacyjnych chwil spędzonych przykładowo razem z drugą połówką. Jeżeli jednak Twoje marzenia się spełnią, na pewno będzie to powód do wielkiej radości.
dom mieszkalny
Dodał: Schristia
Źródło: http://www.flickr.com

Dom ekologiczny to intensywny wkład w zabezpieczenie przyrody, jak również duża racjonalność dla jego mieszkańców.

Zaciekawienie dużymi posiadłościami zmniejsza się. Pojawiła się tendencja na małe domy w zabudowie liniowej bądź bliźniaczej ze sporymi ogródkami. Klienci wybierają oszczędne wyjście – niewielkie domy wielkości około 100 metrów kw. Zamienia się to na oszczędności podczas nabywania jak i w codziennym zarządzaniu. Zmniejszenie powierzchni nie wskazuje spadku komfortu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.