Projekty
architekt
Dodał: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Wzbudzające coraz to większą ciekawość projekty innowacyjnych budynków mieszkalnych

Kiedyś wszystkie domy prezentowały się prawie tak samo i nikogo to nie zadziwiało. Aktualnie, tendencja taka się odmieniła. Kiedy chodzi o projekty budynków mieszkalnych to są one znacznie innowatorskie.
aranżacja wnętrz
Dodał: [ HarlowHeslop.com ]
Źródło: http://www.flickr.com

Architekci wnętrz - czasem naruszają normy i rozbudzają w starym wnętrzu, nowy wymiar

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jest już coraz cieplej, dzień staje się coraz dłuższy, a i słońca jest codziennie coraz więcej. Nadszedł czas na wiosenne sprzątanie. Wykładanie z pudełek lżejszej garderoby. A może mielibyśmy zachciankę na wiosenną małą metamorfozę? Metamorfoza z pewnością się przyda a może nie wyłącznie nam samym, ale też naszym wnętrzom - pokojom dziennym, miejscom do spania czy kuchniom. Pragniemy odmiany ale w związku z tym przychodzi do głowy wiele pytań. Gdzie szukać ciekawych pomysłów na mieszkania? Czy można, to zrobić bez wielkich inwestycji ?
Dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Tanie i interesujące projekty domków jednorodzinnych

Dom jednorodzinny marzy się wielu postaciom, bowiem zamieszkiwanie w domu ma multum wartości. Po pierwsze zdołamy cieszyć się większą przestrzenią, albowiem oprócz domu w wielu przypadkach posiadamy również taras i ogród. Nawet na niewielkiej działce wolno zrobić śliczny taras i niewielki ogród, w jakim będziemy mogli wypoczywać w ciepłe, słoneczne dni.
urządzenia chłodnicze
Dodał: Emilian Robert Vicol
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć małe wnętrze, aby prezentowało się naprawdę dobrze? O jakich zasadach należy wiedzieć?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna stanowi zawsze konkretne ograniczenie dla projektantów czy konstruktorów. Trudności pojawiają się w takiej sytuacji, jak mamy do zagospodarowania bardzo dużą powierzchnię, w tego typu sytuacji bowiem brak jest pomysłów, a jednocześnie budżetu, ażeby wprowadzić różne zaplanowane projekty i zaaranżować najlepsze wnętrze.
poduszki na meble ogrodowe
Dodał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Jak warto zagospodarować własny ogród?

Nie od dziś wiadomo, że duża część z nas lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu. Stanowi to bowiem niebywale atrakcyjną formę naszego spoczynku, dzięki której zdołamy skutecznie odświeżyć każde utracone siły.
oświetlenie ogrodowe
Dodał: TruffShuff
Źródło: http://www.flickr.com

Dobieranie gotowych projektów domów – które źródło najbardziej pomocne przed zaczęciem budowy

Firmy projektowe i wydawcy budowlani zazwyczaj proponują katalogi z gotowymi planami domów oraz pozostałych budowli użytkowych. Możemy tego typu katalogi nabyć w formie czasopisma lub elektronicznej, albo mniejszą ilość planów przejrzeć bez opłat na witrynach internetowych odpowiednich firm.


Architekt wnętrz

W jaki sposób możemy być dekoratorem wnętrz? Jakimi cechami powinien się odznaczać tego typu specjalista?

Dużo osób myśli nad tym, co zrobić, by zostać architektem wnętrz? Czy powinno się posiadać ukończone jakieś kursy? To jedynie niektóre niewiadome, jakie pojawiają się u ludzi planujących zajmować się taką dziedziną wiedzy. Umiejętności, które uprawniają do wykonywania pracy dekoratora można zdobyć poprzez skończenie właściwych kursów, a przede wszystkim studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Czasem można znaleźć także zajęcia w placówkach policealnych jak również liceach plastycznych.
pieluszki dla dzieci
Dodał: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczenie sprzętów na budowę we Wrocławiu

Wrocław jest miejscem, gdzie na okrągło pojawiają się nowe budynki. Otwierane są wielomilionowe inwestycje wszelkiego rodzaju. Wznoszone są pasaże handlowe, biurowce, osiedla mieszkalne.
beton na ścianę
Dodał: MTM STYL
Źródło: MTM STYL

A może zastosować beton na ścianę? Gdzie pasuje takowa koncepcja?

W ostatnich latach bardzo popularne jest niekonwencjonalne projektowanie pomieszczeń. Zwykle wiele ludzi poszukuje inspiracji na wITrynach internetowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.