Projekty
urządzenia chłodnicze
Dodał: Emilian Robert Vicol
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć małe wnętrze, aby prezentowało się naprawdę dobrze? O jakich zasadach należy wiedzieć?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna stanowi zawsze konkretne ograniczenie dla projektantów czy konstruktorów. Trudności mamy wtedy, jak mamy do zaplanowania dosyć dużą powierzchnię, w tej sytuacji bowiem brakuje nam pomysłów, a jednocześnie budżetu, aby wprowadzić wszystkie zaplanowane projekty i zaaranżować najlepsze wnętrze.
poduszki na meble ogrodowe
Dodał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Jak warto zagospodarować własny ogród?

Nie od teraz wiadomo, że spora część z nas lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu. Stanowi to bowiem wyjątkowo atrakcyjną formę naszego wypoczynku, dzięki jakiej możemy skutecznie zregenerować wszystkie utracone siły.
dom, willa
Dodał: shankar s.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak nadać naszemu miejscu zamieszkania nietuzinkowy charakter?

Postawienie domu jednorodzinnego na pewno jest zadaniem ciężkim. Wymaga ono od nas synchronizacji niezmiernie dużej liczby aspektów, co w wielu przypadkach jest dla nas problemem nie do rozwiązania. W tym miejscu powinno się również przyznać, że wyłącznie nieliczni mogą sobie pozwolić na budowę nowego domu. Najczęściej naszym najogromniejszym ograniczeniem są możliwości finansowe, które w znacznej mierze wytaczają nasze ewentualności działania.
pieluszki dla dzieci
Dodał: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczenie sprzętów na budowę we Wrocławiu

Wrocław jest miastem, gdzie cały czas powstają kolejne budynki. Otwierane są kosztowne inwestycje wszelkiego rodzaju. Wznoszone są centra handlowe, biurowce, kamienice mieszkaniowe.
aranżacja wnętrz
Dodał: [ HarlowHeslop.com ]
Źródło: http://www.flickr.com

Architekci wnętrz - czasem naruszają normy i rozbudzają w starym wnętrzu, nowy wymiar

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Robi się już coraz cieplej, dzień staje się coraz dłuższy, a i słońca jest codziennie coraz więcej. Nadszedł moment na pozimowe porządki. Wykładanie z szaf lżejszej odzieży. A może mielibyśmy ochotę na wiosenną zmianę wizerunku? Metamorfoza z pewnością się przyda a może nie tylko nam osobiście, ale także naszym pomieszczeniom - pokojom dziennym, miejscom do spania czy kuchniom. Pragniemy odmiany ale w tej sytuacji przychodzi na myśl nie mało pytań. Gdzie znaleźć ciekawe aranżacje na wiosenne odświeżenie mieszkania? Czy można, to wykonać bez dużych inwestycji ?
Dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Tanie i interesujące projekty domków jednorodzinnych

Dom jednorodzinny marzy się wielu jednostkom, albowiem przebywanie w domu posiada sporo wartości. Po pierwsze możemy cieszyć się większą powierzchnią, albowiem prócz domu często posiadamy również taras i ogród. Nawet na niewielkiej działce wolno zrobić śliczny taras i niewielki ogród, w jakim będziemy mogli wypoczywać w ciepłe, słoneczne dni.
architekt
Dodał: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Wzbudzające coraz to większą ciekawość projekty innowacyjnych budynków mieszkalnych

Kiedyś wszystkie domy prezentowały się prawie tak samo i nikogo to nie zadziwiało. Aktualnie, tendencja taka się odmieniła. Kiedy chodzi o projekty budynków mieszkalnych to są one znacznie innowatorskie.
oświetlenie ogrodowe
Dodał: TruffShuff
Źródło: http://www.flickr.com

Dobieranie gotowych projektów domów – które źródło najbardziej pomocne przed zaczęciem budowy

Firmy projektowe i wydawcy budowlani zazwyczaj proponują katalogi z gotowymi planami domów oraz pozostałych budowli użytkowych. Możemy tego typu katalogi nabyć w formie czasopisma lub elektronicznej, albo mniejszą ilość planów przejrzeć bez opłat na witrynach internetowych odpowiednich firm.


Architekt wnętrz

W jaki sposób możemy być dekoratorem wnętrz? Jakimi cechami powinien się odznaczać tego typu specjalista?

Dużo osób myśli nad tym, co zrobić, by zostać architektem wnętrz? Czy powinno się posiadać ukończone jakieś kursy? To jedynie niektóre niewiadome, jakie pojawiają się u ludzi planujących zajmować się taką dziedziną wiedzy. Umiejętności, które uprawniają do wykonywania pracy dekoratora można zdobyć poprzez skończenie właściwych kursów, a przede wszystkim studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Czasem można znaleźć także zajęcia w placówkach policealnych jak również liceach plastycznych.
beton na ścianę
Dodał: MTM STYL
Źródło: MTM STYL

A może zastosować beton na ścianę? Gdzie pasuje takowa koncepcja?

W ostatnich latach bardzo popularne jest niekonwencjonalne projektowanie pomieszczeń. Zwykle wiele ludzi poszukuje inspiracji na wITrynach internetowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.