Projekty
Architekt wnętrz

W jaki sposób możemy być dekoratorem wnętrz? Jakimi cechami powinien się odznaczać tego typu specjalista?

Dużo osób zastanawia się, co zrobić, aby zostać dekoratorem wnętrz? Czy powinno się posiadać skończone jakieś szkolenia? To jedynie niektóre pytania, jakie pojawiają się u ludzi chcących zajmować się taką dziedziną wiedzy. Umiejętności, jakie uprawniają do wykonywania pracy dekoratora możemy zdobyć poprzez skończenie odpowiednich szkoleń, a przede wszystkim studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Niektórzy znajdą również zajęcia w placówkach policealnych oraz liceach plastycznych.
urządzenia chłodnicze
Dodał: Emilian Robert Vicol
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć małe wnętrze, aby prezentowało się naprawdę dobrze? O jakich zasadach należy wiedzieć?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna zawsze stanowi konkretne ograniczenie dla projektantów czy konstruktorów. Problemy pojawiają się w takiej sytuacji, jak mamy do zagospodarowania dość dużą powierzchnię, w takiej sytuacji bowiem brakuje nam pomysłów, a także budżetu, ażeby wprowadzić różne planowane projekty i zaaranżować idealne wnętrze.
oświetlenie ogrodowe
Dodał: TruffShuff
Źródło: http://www.flickr.com

Dobieranie gotowych projektów domów – które źródło najbardziej pomocne przed zaczęciem budowy

Firmy architektoniczne oraz wydawcy budowlani często oferują foldery z gotowymi projektami domostw a także pozostałych budynków użytkowych. Można tego typu katalogi nabyć w wersji papierowej albo komputerowej, lub mniejszą liczbę projektów przejrzeć bez opłat na witrynach internetowych odpowiednich firm.


aranżacja wnętrz
Dodał: [ HarlowHeslop.com ]
Źródło: http://www.flickr.com

Architekci wnętrz - czasem naruszają normy i rozbudzają w starym wnętrzu, nowy wymiar

Pora wiosenna zbliża się wielkimi krokami. Robi się już coraz cieplej, dzień staje się coraz dłuższy, a i słońca jest z dnia na dzień coraz więcej. Nadszedł czas na wiosenne robienie porządków. Wykładanie z półek wiosennej i letniej odzieży. A może mielibyśmy ochotę na wiosenną małą metamorfozę? Metamorfoza zapewne się przyda a może nie tylko nam samym, ale także naszym wnętrzom - pokojom dziennym, miejscom do spania czy kuchniom. Chcielibyśmy coś zmienić ale w tej sytuacji przychodzi do głowy wiele pytań. Gdzie znaleźć ciekawe aranżacje na wiosenną odnowę mieszkania? Czy można, to zrobić bez ogromnych nakładów finansowych ?
poduszki na meble ogrodowe
Dodał: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Jak warto zagospodarować własny ogród?

Nie od teraz wiadomo, że duża część z nas lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu. Stanowi to bowiem niezmiernie interesującą formę naszego spoczynku, dzięki jakiej możemy skutecznie odnowić wszystkie stracone siły.
pieluszki dla dzieci
Dodał: Liz
Źródło: http://www.flickr.com

Wypożyczenie sprzętów na budowę we Wrocławiu

Wrocław jest miejscem, gdzie na okrągło pojawiają się nowe budynki. Otwierane są wielomilionowe inwestycje wszelkiego rodzaju. Wznoszone są pasaże handlowe, biurowce, osiedla mieszkalne.
Dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Tanie i interesujące projekty domków jednorodzinnych

Dom jednorodzinny marzy się wielu jednostkom, gdyż mieszkanie w domu ma sporo plusów. Po pierwsze zdołamy cieszyć się większą powierzchnią, bo oprócz domu nieraz posiadamy również taras i ogród. Nawet na niewielkiej działce wolno zrobić piękny taras i niewielki ogród, w którym będziemy mogli wypoczywać w gorące, słoneczne dni.
beton na ścianę
Dodał: MTM STYL
Źródło: MTM STYL

A może zastosować beton na ścianę? Gdzie pasuje takowa koncepcja?

W ostatnich latach bardzo popularne jest niekonwencjonalne projektowanie pomieszczeń. Zwykle wiele ludzi poszukuje inspiracji na wITrynach internetowych.
architekt
Dodał: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Wzbudzające coraz to większą ciekawość projekty innowacyjnych budynków mieszkalnych

Kiedyś wszystkie budynki mieszkalne wyglądały prawie tak samo i żadnej osoby to nie zadziwiało. W tej chwili, sytuacja ta się zmieniła. Kiedy chodzi o projekty budynków mieszkalnych to okazują się one coraz innowatorskie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.