Domy
blok
Dodał: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to bynajmniej takie trudne!

W współczesnych czasach coraz więcej osób myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i przenieść się na wieś, z daleka od zgiełku wielkich miast - któż z nas na przykład nie marzy o uroczym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeżeli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.
brama do posesji
Dodał: onnola
Źródło: http://www.flickr.com

Bramy panelowe od zalecanych producentów dla wybrednych

Fabrykanci bram posiadają w swej ofercie wyborne, jakościowe bramy panelowe, jakie zapewniają solidne i wiarygodne zabezpieczenie wszelkiego terenu. Bramy panelowe zawierają aktualnie niesłychanie ogromne zastosowanie, użytkuje się je do zabezpieczania terenów prywatnych, takich jak na przykład domy jednorodzinne i obiektów przemysłowych oraz publicznych. Są więc zastosowane do osłony parkingów, galerii handlowych, oraz także obiektów sportowych lub banków.
Budowa domu
Dodał: Röben
Źródło: Röben

Jakim sposobem zorganizować budowę naszego domu?

Spora część z nas chce w swoim życiu posiadać własne miejsce zamieszkania. Jest to bowiem normalna kolej spraw, że opuszczamy nasz dom rodzinny by móc się w pełni usamodzielnić. Niemniej natomiast zrealizowanie takiego pragnienia nie w każdym przypadku jest łatwe. W praktyce najczęściej występującym w tej sytuacji problemem okazuje się być niedobór wystarczającej ilości środków płatniczych. Trzeba bowiem potwierdzić, że ceny nieruchomości w Polsce kształtują się na obiektywnie wysokich poziomach, w takim razie ich zakup może w szeregu przypadków wydawać się definitywnie poza naszym zasięgiem.
inteligentny dom
Dodał: CODE_n
Źródło: http://www.flickr.com

O jakim pokoju marzą faceci i dlaczego zazwyczaj pozostaje on w sferze marzeń szarych obywateli

Nowoczesna inżynieria oferuje teraz mnóstwo rozwiązań, które można z powodzeniem wdrożyć w każdym domowym zaciszu. I tak na przykład, kino niegdyś kojarzyło się przede wszystkim z pomieszczeniem bez okien, gdzie spragnieni rozrywek młodsi i starzy przedstawiciele społeczeństwa przyjeżdżali, żeby co nieco się odprężyć. A teraz, czyli w XXI wieku słowo kino zaczęło pojawiać się także w zestawieniach np. typu kino domowe.
mieszkanie na przedmieściach
Dodał: Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy zainteresują nas mieszkania okolice Wrocławia?

Czy interesują nas propozycje na domy?

Jeśli powzięliśmy decyzję o tym, by się wyprowadzić od rodziców, to powinniśmy sobie odpowiadać na dużo ważnych zagadnień. Czy pragniemy kupić mieszkanie, czy na początku skupimy się na jego wynajęciu, czy już zaznaczymy w jakiej lokalizacji ma się ono mieścić, jak wiele ma posiadać pokoi i jak wielkie powinno ono okazać się?
mieszkania na sprzedaż wrocław
Dodał: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Atrakcyjne lokale na sprzedaż we Wrocławiu oraz w okolicach

Na terenie Wrocławia powstaje sporo nowiuteńkich nieruchomości, zarówno biur i obiektów użyteczności publicznej, jak również nowych osiedli domków i mieszkań. Jeśli więc wyszukujesz nowego lokum, na terenie Wrocławia z pewnością znajdziesz mieszkanie czy dom, który spełni Twoje oczekiwania.
dom z klinkieru
Dodał: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Najbardziej modne trendy w projektowaniu domów – które rozwiązania cieszą się aktualnie największą popularnością?

Architektura przeżywa obecnie swoisty renesans. Po latach, kiedy władze komunistyczne ograniczały się do tworzenia bloków z ogromnych płyt, a prywatni inwestorzy budowali klockowate domy, pozbawione wszelkich ozdobników, przyszedł czas na rozkwit architektoniczny. Dzisiaj dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno domy nowoczesne, jak też te nawiązujące do stylistyki poprzednich epok, toteż każda osoba z pewnością będzie w stanie znaleźć coś zadowalającego dla siebie. Jakie trendy są w takim razie najbardziej popularne w projektowaniu dzisiejszych domów?
kominek
Dodał: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zadbać o ciepło w naszym mieszkaniu? Czy wiesz, jak oszczędzić na kosztach ogrzewania

Nie da się zataić faktu, że zbliżająca się do nas ogromnymi krokami zima to jeden z w największym stopniu nieprzyjemnych momentów w trakcie całego roku. Jesteśmy w tym okresie narażeni na oddziaływanie małych temperatur, które nie są stosowne dla naszych organizmów. W wielu przypadkach powodują one bowiem nadmiernie wyziębienie oraz dolegliwości, jakich za każdą cenę potrzebowalibyśmy uniknąć.
umywalka
Dodał: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/umywalka_ego_plus_kolo.jpg

Ocieplanie domu oraz wyposażenie łazienki to kluczowe sprawy w trakcie budowy

Śnisz o prywatnym domu, aczkolwiek dotychczas mieszkałeś w budynku wielorodzinnym? Zastanawiasz się co na pewno pochłonie dużą część budżetu przeznaczoną na budowę oraz wyposażenie domu? Jeśli zamierzasz zorientować się co może kosztować Cię najwięcej pieniędzy to już w tym momencie musisz przeczytać ten materiał, bowiem dowiesz się co jest konieczne w niejednym domu jednorodzinnym.
wiertło
Dodał: Bosch
Źródło: Bosch

Nowe narzędzia oraz materiały do remontu

W trakcie budowy lub prac remontowych domu potrzebnych jest wiele narzędzi, które ułatwiają wykonywanie tych prac. Jakiego rodzaju to są narzędzia, czy są one niezbędne również dla majsterkowiczów?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.