Przestrzeń
drzwi
Dodał: RuckZuck

Urządzanie salonu i tarasu. Jak zrobić aby takie dwie przestrzenie wzajemnie się uzupełniały?

Planujesz remont pokoju gościnnego oraz tarasu i poszukujesz jakiegoś świeższego spojrzenia. Masz już dosyć przeglądania tych wszystkich powtarzających się projektów. Może dobrze byłoby trochę zaryzykować oraz pobawić się taką aranżacją. Spróbować połączyć te dwie przestrzenie, tak aby wyszły z tego takie dwa uzupełniające się miejsca. Może się okazać, iż efekt przerośnie nasze wszystkie oczekiwania.
urządzenia chłodnicze
Dodał: Emilian Robert Vicol
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć małe wnętrze, aby prezentowało się naprawdę dobrze? O jakich zasadach należy wiedzieć?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna stanowi zawsze konkretne ograniczenie dla projektantów czy konstruktorów. Trudności pojawiają się w takiej sytuacji, jak mamy do zagospodarowania bardzo dużą powierzchnię, w tego typu sytuacji bowiem brak jest pomysłów, a jednocześnie budżetu, ażeby wprowadzić różne zaplanowane projekty i zaaranżować najlepsze wnętrze.
mieszkanie

Jak urządzić dom i być zadowolonym z efektów?

Meblowanie mieszkania to znacznie więcej niż kupno mebli i odświeżenie wnętrza. To wizja, ale także dbałość o szczegóły. Odkryj kilka kluczowych zasad urządzania i odpicuj swoje mieszkanie jak zawodowiec. Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Musi więc być wygodne i nam się podobać. Lokum ma być tak zorganizowane, byśmy czuli się w nim bezpiecznie i wygodnie i chcieli do niego wracać każdego dnia. Dom to przede wszystkim nasza wizytówka i dobrze, by podobało się gościom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.