Przestrzeń
drzwi
Dodał: RuckZuck

Urządzanie salonu i tarasu. Jak zrobić aby takie dwie przestrzenie wzajemnie się uzupełniały?

Planujesz remont salonu i tarasu i szukasz jakiegoś świeższego spojrzenia. Masz już dosyć przeglądania tych wszystkich powtarzalnych projektów. Może dobrze byłoby troszkę zaryzykować oraz pobawić się taką aranżacją. Spróbować połączyć te dwie przestrzenie, tak by wyszły z tego jakby dwa dopełniające się miejsca. Może się okazać, że efekt przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania.
urządzenia chłodnicze
Dodał: Emilian Robert Vicol
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć małe wnętrze, aby prezentowało się naprawdę dobrze? O jakich zasadach należy wiedzieć?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna zawsze stanowi konkretne ograniczenie dla projektantów czy konstruktorów. Problemy pojawiają się w takiej sytuacji, jak mamy do zagospodarowania dość dużą powierzchnię, w takiej sytuacji bowiem brakuje nam pomysłów, a także budżetu, ażeby wprowadzić różne planowane projekty i zaaranżować idealne wnętrze.
mieszkanie

Jak urządzić dom i być zadowolonym z efektów?

Meblowanie mieszkania to znacznie więcej niż kupno mebli i odświeżenie wnętrza. To wizja, ale także dbałość o szczegóły. Odkryj kilka kluczowych zasad urządzania i odpicuj swoje mieszkanie jak zawodowiec. Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Musi więc być wygodne i nam się podobać. Lokum ma być tak zorganizowane, byśmy czuli się w nim bezpiecznie i wygodnie i chcieli do niego wracać każdego dnia. Dom to przede wszystkim nasza wizytówka i dobrze, by podobało się gościom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.