Przestrzeń
drzwi
Dodał: RuckZuck

Urządzanie salonu i tarasu. Jak zrobić aby takie dwie przestrzenie wzajemnie się uzupełniały?

Masz w planach remont salonu i tarasu i szukasz pomysłów. Masz już dosyć przeglądania tych wszystkich powtarzalnych projektów. Może dobrze byłoby troszkę zaryzykować i pobawić się przestrzenią. Spróbować połączyć te dwie przestrzenie, tak by wyszły z tego takie dwa uzupełniające się miejsca. Może się okazać, iż rezultat przerośnie nasze wszystkie oczekiwania.
urządzenia chłodnicze
Dodał: Emilian Robert Vicol
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć małe wnętrze, aby prezentowało się naprawdę dobrze? O jakich zasadach należy wiedzieć?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna stanowi zawsze konkretne ograniczenie dla projektantów czy konstruktorów. Trudności mamy wtedy, jak mamy do zaplanowania dosyć dużą powierzchnię, w tej sytuacji bowiem brakuje nam pomysłów, a jednocześnie budżetu, aby wprowadzić wszystkie zaplanowane projekty i zaaranżować najlepsze wnętrze.
mieszkanie

Jak urządzić dom i być zadowolonym z efektów?

Meblowanie mieszkania to znacznie więcej niż kupno mebli i odświeżenie wnętrza. To wizja, ale także dbałość o szczegóły. Odkryj kilka kluczowych zasad urządzania i odpicuj swoje mieszkanie jak zawodowiec. Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Musi więc być wygodne i nam się podobać. Lokum ma być tak zorganizowane, byśmy czuli się w nim bezpiecznie i wygodnie i chcieli do niego wracać każdego dnia. Dom to przede wszystkim nasza wizytówka i dobrze, by podobało się gościom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.