Domek
dom
Dodał: otoDom.pl
Źródło: otoDom.pl

Jakiego rodzaju domek wybudować na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co będzie tu dobry wyborem?

Wreszcie kupiliśmy naszą wymarzoną działkę w górach. W planach będzie ona odskocznią od codzienności w mieście, w jakim niestety ciągle musimy mieszkać przez wzgląd na pracę. Jednak jest ona na tyle blisko, iż można spędzać tam każdy weekend. Właśnie ze względu na to warto rozejrzeć się za odpowiednim projektem domku, jaki niekoniecznie musi być specjalnie dużych rozmiarów, natomiast musi spełniać swoje główne funkcje, a przy tym ładnie komponować się z górskim otoczeniem. Co będzie najlepsze?
dom - zbliżenie
Dodał: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Program rządowy „Mieszkanie dla młodych” ma dopomóc młodym Polakom kupić pierwsze własne mieszkanie bądź własny dom jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie przewidziano parę metod udzielenia tejże pomocy: dwa typy wsparcia finansowego dla osób, które zamierzają zaciągnąć zadłużenie na nabycie pierwszego domu - dotację do wkładu własnego oraz spłatę części zadłużenia, jak też pomoc dla tych, którzy pobudują dla siebie pierwszy dom jednorodzinny albo przebudują istniejący obiekt (bądź jego część) po czym uzyskają w ten sposób mieszkanie – w formie zwrotu części kosztów na surowce budowlane.
rozwinięta jeżyna
Dodał: waferboard
Źródło: http://www.flickr.com

Kamienne kominki przedstawiają się wspaniale

Gdy będziemy mieli duży dom, to zawsze trzeba pomyśleć o tym, co musi się w nim znaleźć, tak by mieć gwarancję, że przyjemnie będziemy mogli w nim spędzać czas.
domek
Dodał: John Eisenschenk
Źródło: http://www.flickr.com

Czy mały dom do duże obciążenie finansowe? Czemu należy zastanowić się nad taką inwestycją, gdy chcemy wyprowadzić się z bloku?

Wiele ludzi poszukuje swojego idealnego miejsca do mieszkania. Z reguły bowiem to, gdzie aktualnie mieszkamy zależy od miejsca pracy, do którego chcemy mieć blisko. Często także budżet nie pozwala na to, aby zamieszkać we własnym wymarzonym domku jednorodzinnym, najlepiej gdzieś w przyjemnym miejscu pod lasem. Takich marzeń na pewno mamy sporo, jednak czy na pewno nie stać nas na takie marzenia?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.