Wnętrze
budowa
Dodał: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku, jeśli chce się robić remont, lepiej znaleźć fachową ekipę do takich robót.

Każde lokum wymaga co jakiś czas odświeżenia i działań remontowych. Dzięki temu jest czyste i wygląda doprawdy wspaniale. Remont można wykonać samodzielnie, lecz jeżeli nie orientuje się w podobnych działaniach, najlepiej złożyć to w ręce speców.
Dodał: Franc Gardiner

Aranżujemy wnętrza zgodnie z życzeniem klientów

Wybór właściwego fachowca, biorąc pod uwagę szeroko rozumianą dekorację wnętrz, to droga do sukcesu. Dalszym ważnym punktem jest dobre określenie naszych wymagań oraz podanie wytycznych, jeżeli chodzi o gust. Wyczucie estetyki powinno się bowiem pokrywać, ponieważ dekorator razem z nami powinien stanowić jedność. Szczegółowe rozumienie wzajemnych oczekiwań oraz podawanie konkretów pomaga nabierać wiatru w plecy, co ma spory wpływ na jakość oraz tempo robionych prac.
salon
Dodał: InsideLab
Źródło: InsideLab

Jaki wariant kominka jest optymalny?

Wielu z nas marzy o kominku z roztańczonym wewnątrz płomieniem – czarodziejska aura, ciepło domowego ogniska a także piękne schludne uzupełnienie aranżacji . Dla niektórych familijne spotkania przy kominku to poruszający punkt każdego wieczoru, dla pozostałych to przede wszystkim źródło ciepła.
dom
Dodał: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com

Zagospodarowanie swojego domu - to my sami musimy ustalić, jak powinien wyglądać

Jeżeli mamy to szczęście, że mieszkamy w swoim domu, to z pewnością cieszymy się z każdego dnia w nim spędzonym. Niemniej nie ulega wątpliwości, że mieszkanie „na swoim” to nie tylko radości życia codziennego, ale także i rozmaite obowiązki, jakie spadają na wszystkich gospodarzy. Należy pamiętać, że to naszą rolą i naszym obowiązkiem jest wynoszenie śmieci, troszczenie się o trawnik, odśnieżanie podjazdu, troska o bezpieczeństwo, utrzymanie porządku w ogrodzie, zadbanie o to, żeby rachunki były opłacane…
umywalka
Dodał: KOŁO
Źródło: KOŁO

Łazienka jak ze snów nie jest perełką dla niektórych, sprawdźmy, w jaki sposób ją urządzić samemu już w kilka dni

Każdy człowiek chce przyjemnie czuć się w swoim domu, ponieważ właśnie ta przestrzeń służy do ładowania akumulatorów po pracy oraz spędzania czasu w gronie najbliższych ludzi. Rodzinna atmosfera z pewnością powinna być uwidoczniona przez właściwie urządzone wnętrza, zatem tak ważne jest, by zabiegać o wygląd naszych wszystkich pokojów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.