Wnętrze
umywalka
Dodał: KOŁO
Źródło: KOŁO

Łazienka jak ze snów nie jest perełką dla niektórych, sprawdźmy, w jaki sposób ją urządzić samemu już w kilka dni

Każdy człowiek chce miło czuć się we własnym domu, gdyż właśnie ta przestrzeń służy do naładowania akumulatorów po pracy i spędzania czasu w gronie bliskich osób. Rodzinna atmosfera na pewno musi zostać uwidoczniona poprzez dobrze urządzone wnętrza, zatem tak ważne jest, aby troszczyć się o wygląd naszych wszystkich pomieszczeń.
budowa
Dodał: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku, jeśli chce się robić remont, lepiej znaleźć fachową ekipę do takich robót.

Każde lokum potrzebuje co jakiś czas odświeżenia oraz prac remontowych. Dzięki temu jest czyste i wygląda doprawdy pięknie. Remont można wykonać we własnym zakresie, ale jeżeli nie orientuje się w takich działaniach, lepiej zostawić to w rękach speców.
salon
Dodał: InsideLab
Źródło: InsideLab

Jaki wariant kominka jest optymalny?

Wielu z nas fantazjuje o kominku z roztańczonym wewnątrz płomieniem – magiczna atmosfera, ciepło domowego ogniska i ładne estetyczne uzupełnienie aranżacji o każdej porze roku. Dla poniektórych familijne zebrania przy kominku to budzący emocję punkt każdego wieczoru, dla pozostałych to przede wszystkim źródło ciepła.
Dodał: Franc Gardiner

Aranżujemy wnętrza zgodnie z życzeniem klientów

Wybór właściwego fachowca, biorąc pod uwagę szeroko definiowaną dekorację wnętrz, to klucz do sukcesu. Dalszym ważnym punktem jest dobre określenie naszych wymogów oraz podanie wytycznych, biorąc pod uwagę gust. Wyczucie estetyki powinno się bowiem zgadzać, ponieważ dekorator wraz z nami powinien stanowić jedność. Szczegółowe rozumienie wzajemnych wymogów oraz oferowanie konkretów pomaga nabierać wiatru w plecy, co ma duży wpływ na jakość oraz tempo oferowanych prac.
Schody
Dodał: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Schody bywają nieodzownym elementem kilkupiętrowych obiektów, zadbaj o ich piękno i bezpieczeństwo

Schody są niezwykle ważnym wyposażeniem każdego domu, który ma więcej niż jedno piętro. Pozwalają pewnie i komfortowo poruszać się między poszczególnymi poziomami, a przy tym mogą tworzyć doskonały projekt architektoniczny oraz stać się wielką dekoracją wnętrza. Należy zastanowić się, jakie schody idealnie wpiszą się w design naszego mieszkania.
dom
Dodał: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com

Zagospodarowanie swojego domu - to my sami musimy ustalić, jak powinien wyglądać

Jeżeli mamy to szczęście, że mieszkamy w swoim domu, to z pewnością cieszymy się z każdego dnia w nim spędzonym. Niemniej nie ulega wątpliwości, że mieszkanie „na swoim” to nie tylko radości życia codziennego, ale także i rozmaite obowiązki, jakie spadają na wszystkich gospodarzy. Należy pamiętać, że to naszą rolą i naszym obowiązkiem jest wynoszenie śmieci, troszczenie się o trawnik, odśnieżanie podjazdu, troska o bezpieczeństwo, utrzymanie porządku w ogrodzie, zadbanie o to, żeby rachunki były opłacane…
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.