Remonty
komin
Dodał: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com

Kominy przemysłowe – zapoznaj się z zasadniczymi informacjami

Kominy przemysłowe są specjalnymi urządzeniami wykorzystywanymi w celu pozbywania się spalin oraz dymu. Ich budowaniem parają się firmy będące specjalistami w budownictwie przemysłowym. Zanim jednak wybierzesz jedną z nich, powinieneś poznać najistotniejsze informacje w ich temacie.
Dodał: Coram Poland

Remont łazienki może być prosty!

Wakacje i okres letnich miesięcy to czas, kiedy mnóstwo Polaków decyduje się na przeprowadzenie remontu w mieszkaniu. Czasami to ogromna zmiana, zrywanie podłóg, wyburzanie ścian, wymiana okien, a czasami remont tylko jednego pomieszczenia lub odnowienie farb na ścianach. Nieważne czy planujemy remont na wielką skalę czy może nie, zanim się do tego zabierzemy powinniśmy podjąć kilka istotnych decyzji. Wybrać materiały, zastanowić się czy wynajmiemy ekipę do prac, czy wykonamy je we własnym zakresie, poszukać płytek, desek podłogowych i wiele, wiele innych. Z pomocą naturalnie przyjdzie nam Internet. Zanim wybierzemy się na wycieczkę po sklepach z artykułami budowlanymi poszukajmy pomysłów na stronach poświęconych urządzaniu wnętrz.
dom - stykówka
Dodał: Christoph Freitag
Źródło: http://www.flickr.com

Kreowanie domu, a propozycje klienta – w jaki sposób dogadać te dwie sprawy?

Zazwyczaj bywa tak, iż przy projektowaniu mieszkania nie mamy jednego, konkretnego wymysłu, jak cała sprawa powinna wyglądać. Poprzez długi czas zastanawiamy się, kreujemy pomysły, ale nie jesteśmy w stanie wejść do porządku ze sobą samymi. Co wtedy zrobić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.