Dach
taras
Dodał: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniały ogródek na najwyższym piętrze bądź ekologiczny dach naszego budynku mieszkalnego

Inwestorzy mają obowiązek zrekultywować teren zniszczony podczas prac budowlanych. Mogą posadzić drzewa w okolicy nowych bloków bądź zazielenić trawniki pomiędzy nimi. Świetnym rozwiązaniem mogą być również dachy zielone. Często stosowanym pokryciem bloków mieszkalnych a także innych budynków publicznych jest styropapa. Bardzo dobrą alternatywą dla tego typu pokrycia dachowego są dachy zielone.
dach
Dodał: erhard.renz
Źródło: http://www.flickr.com

Który wariant dachówki powinno się wybrać do naszego domu?

Powszechnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do niezmiernie skomplikowanych zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to musimy obligatoryjnie zwrócić uwagę na wiele aspektów, które mogą wydawać się dla nas przytłaczające. Sprawa dodatkowo komplikuje się w chwili, gdy nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z zawodowymi działaniami budowlanymi.
Zielony dach w centrum miasta
Dodał: Center for Neighborhood

Dach zielony - cechy szczególne i zastosowanie

Dachy odwrócone, nazywane również dachami zielonymi, posiadają obecnie wielu miłośników. Tworzone były zresztą już bardzo dawno temu. Wtedy funkcję ozdobną z uwagi na piękno rosnących tam roślin. W ostatnim czasie udowodniono jednak, że takie pomysł może generować sporo dodatkowych korzyści.
dachówki
Dodał: paweesit
Źródło: http://www.flickr.com

Czym jest membrana na dach i jakie atuty posiadają dachówki ceramiczne?

Dach składa się z wielu znaczących fragmentów, z których każdy pełni ważną rolę. Jedną z istotnych części dachu jest membrana dachowa, która koniecznie winna znaleźć się na każdym dachu. Jej brak może grozić niezwykle poważnymi konsekwencjami, podobnie jak nieprawidłowe założenie membrany dachowej albo jej uszkodzenie.
Membrany dachowe KoraTech®
Dodał: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Znakomite i sprawdzone materiały izolujące budowlane

Piękny, znakomity i zadbany dom to pragnienie wielu ludzi niezależnie od wieku, prywatnych upodobań albo kraju. Każdy powinien mieć własne miejsce, gdzie może rzeczywiście poczuć się jak u siebie. Dlatego też tak wielkim zaciekawieniem cieszy się w dzisiejszych czasach budowa domu przez prywatne osoby – chociaż zajmuje to czasem dużo czasu, rezultaty potrafią być naprawdę piorunujące.
prace remontowe
Dodał: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com

W czasie prac remontowych stosuj wyłącznie pewne oraz wysokojakościowe produkty, od nich zależny bywa wynik działań

W przypadku, gdy planuje się wykonać remont, należy pamiętać o zakupie wysokiej jakości produktów budowlanych oraz wykończeniowych. Nie można w tym przypadku postawić na bylejakość, ponieważ od klasy zastosowanych artykułów uzależniony bywa końcowy efekt działań. Już w momencie planowania prac, warto rozejrzeć się za potrzebnymi towarami, by zgromadzić je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Nieważne, czy kupuje się materiały wykończeniowe czy narzędzia, najlepiej decydować się na sprawdzone rozwiązania.
Styropian
Dodał: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas

Izolacja termiczna dachu - kilka użytecznych ciekawostek

Gdy patrzymy na któryś dom to twierdzimy, że jest ładny albo nie. Wszystko zależy od tego, jaki mamy gust, a jak wiadomo o gustach się nie rozmawia. Jednak bywa, że fajnie jest podglądnąć u kogoś jakieś fajne rozwiązania i wdrożyć je u siebie. Ale, jeżeli chodzi o dom, to najistotniejsze nie jest to, co na zewnątrz, a to, co w środku, to, w jaki sposób wszystko jest zabezpieczone, żeby domownikom nie tylko było wygodnie, ale również bezpiecznie.
zielony dach
Źródło: www.flickr.com

Nowoczesne dachy zielone - piękne, gustowne i przydatne

O współczesnych dachach zielonych mówi się w dzisiejszych czasach coraz więcej, bo spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są w dzisiejszych czasach już taką nowością jak dawniej, niemniej dużo ludzi nadal nie wie czym są dachy zielone, i także jakie niosą za sobą korzyści.
dom

O czym należy pamiętać jeśli szukać się będzie dobrego projektu na swój wymarzony dom.

Obecnie osoby szukające planu domu wcale nie będą mieć tak prosto, jak mogłoby się to w pierwszej chwili wydawać. Aktualnie przeróżnych projektów dostępnych będzie kilka tysięcy, tak więc naprawdę będzie w czym wybierać. Projekty różnią się od siebie wielkością budynku, jego kształtem, gabarytami i zastosowanymi materiałami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.