Dach
Zielony dach w centrum miasta
Dodał: Center for Neighborhood

Dach zielony - cechy szczególne i zastosowanie

Dachy odwrócone, nazywane także dachami zielonymi, mają współcześnie wielu miłośników. Występowały zresztą już w dawnych czasach. wyłącznie funkcję ozdobną ze względu na piękno rosnących tam roślin. Ostatnio ustalono jednak, że tego rodzaju pomysł może generować sporą liczbę dodatkowych pozytywnych następstw.
zielony dach
Źródło: www.flickr.com

Nowoczesne dachy zielone - piękne, gustowne i przydatne

O nowoczesnych dachach zielonych mówi się teraz coraz więcej, albowiem spotykamy się z nimi znacznie częściej aniżeli kiedyś. Dachy zielone nie są dziś już taką nowością jak kiedyś, aczkolwiek niemało osób w dalszym ciągu nie wie czym są dachy zielone, oraz także jakie niosą za sobą korzyści.
dach
Dodał: erhard.renz
Źródło: http://www.flickr.com

Który wariant dachówki powinno się wybrać do naszego domu?

Uniwersalnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do niebywale trudnych zadań. Jeśli decydujemy się na taki krok to jesteśmy zobowiązani koniecznie zwrócić uwagę na wiele aspektów, jakie mogą wydawać się dla nas przygniatające. Rzecz dodatkowo komplikuje się w momencie, gdy w żadnym wypadku wcześniej nie mieliśmy do czynienia z zawodowymi działaniami budowlanymi.
dachówki
Dodał: paweesit
Źródło: http://www.flickr.com

Czym jest membrana na dach i jakie atuty posiadają dachówki ceramiczne?

Dach składa się z wielu znaczących fragmentów, z których każdy odgrywa istotną rolę. Jedną z istotnych części dachu jest membrana dachowa, jaka koniecznie powinna odnaleźć się na każdym dachu. Jej brak zdoła grozić ogromnie sporymi konsekwencjami, także jak nieprawidłowe założenie membrany dachowej bądź jej uszkodzenie.
prace remontowe
Dodał: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com

W czasie prac remontowych stosuj wyłącznie pewne oraz wysokojakościowe produkty, od nich zależny bywa wynik działań

W sytuacji, jeśli planuje się przeprowadzić remont, warto pamiętać o zakupie wysokiej jakości artykułów budowlanych i wykończeniowych. Nie można w tym przypadku postawić na bylejakość, gdyż od klasy stosowanych artykułów uzależniony bywa finalny rezultat działań. Już w momencie planowania prac, trzeba rozejrzeć się za wymaganymi towarami, żeby zgromadzić je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Nieważne, czy kupuje się materiały wykończeniowe czy narzędzia, najlepiej decydować się na pewne rozwiązania.
nawierzchnia
Dodał: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com

Nawierzchnia żwirowa okazuje się być często stosowana

Co musimy zastosować przy układaniu nawierzchni?

Nawierzchnia żwirowa okazuje się być często stosowana


Nie ma znaczenia czy budujemy bieżnię, czy kładziemy podjazd do domu, a może obmyślamy robić na dachu ogród. Ciągle musimy zatroszczyć się o to, aby wykorzystywać najlepsze materiały, które będą świetnie przyszykowane do tego rodzaju zadań, dzięki czemu przez długi czas świetnie będą wykonywały swoje zadanie. Istotna będzie tu nie tylko kwota, lecz również jakość oferowanych materiałów oraz ich wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych.
meble
Dodał: Schüco
Źródło: Schüco

Przyszykuj się na nadchodzące wysokie temperatury, montując dobrą klimatyzację - to naprawdę się opłaca

Z każdym upływającym rokiem klimatyzacja staje się bardziej ceniona przez polskich użytkowników. Z powodzeniem bywa ona stosowana w wozach, jak też w budynkach komercyjnych oraz mieszkaniowych
Budowa ściany trójwarstwowej w dwóch etapach izolację z wełny i elewację układa się dopiero po pokryciu dachu
Dodał: Röben
Źródło: Röben

Nowatorskie rozwiązania i technologie używane w dzisiejszych czasach podczas realizacji płaskich dachów.

Większość osób budujących swój dom decyduje się na typowy dach ze spadem, dachy płaskie zupełnie w naszym kraju nie zyskały uznania. Może to wynikać z uprzedzeń z poprzedniej epoki, gdy największym problemem takich dachów było zachowanie szczelności. Dziś że obecne technologie kompleksowo te problemy rozwiązały, to mimo wszystko przekonanie o złych cechach dachów płaskich cały czas jest obecne wśród projektantów domów, i ilość tego typu projektów cały czas jest stosunkowo mała.
Membrany dachowe KoraTech®
Dodał: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Znakomite i sprawdzone materiały izolujące budowlane

Ładny, okazały i trwały dom to pragnienie wielu osób niezależnie od wieku, osobistych pasji bądź kraju. Każdy powinien mieć własne miejsce, gdzie może naprawdę poczuć się jak w zamku. Dlatego też tak wielkim zainteresowaniem wyróżnia się współcześnie budowa domów przez prywatnych klientów – chociaż zajmuje to nieraz dużo czasu, rezultaty umieją być naprawdę piorunujące.
taras
Dodał: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniały ogródek na najwyższym piętrze bądź ekologiczny dach naszego budynku mieszkalnego

Inwestorzy mają obowiązek zrekultywować teren zniszczony podczas prac budowlanych. Mogą posadzić drzewa w okolicy nowych bloków bądź zazielenić trawniki pomiędzy nimi. Świetnym rozwiązaniem mogą być również dachy zielone. Często stosowanym pokryciem bloków mieszkalnych a także innych budynków publicznych jest styropapa. Bardzo dobrą alternatywą dla tego typu pokrycia dachowego są dachy zielone.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.