Dach
Membrany dachowe KoraTech®
Dodał: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Znakomite i sprawdzone materiały izolujące budowlane

Ładny, znakomity i zadbany dom to marzenie wielu ludzi niezależnie od wieku, prywatnych upodobań bądź kraju. Każdy powinien mieć swoje miejsce, gdzie może naprawdę poczuć się jak w zamku. Dlatego też tak wielkim zaciekawieniem wyróżnia się w dwudziestym pierwszym wieku budowa domów przez prywatnych klientów – choć zajmuje to nieraz dużo czasu, rezultaty umieją być naprawdę wspaniałe.
prace remontowe
Dodał: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com

W czasie prac remontowych stosuj wyłącznie pewne oraz wysokojakościowe produkty, od nich zależny bywa wynik działań

W przypadku, gdy planuje się wykonać remont, należy pamiętać o zakupie wysokiej jakości produktów budowlanych oraz wykończeniowych. Nie można w tym przypadku postawić na bylejakość, ponieważ od klasy zastosowanych artykułów uzależniony bywa końcowy efekt działań. Już w momencie planowania prac, warto rozejrzeć się za potrzebnymi towarami, by zgromadzić je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Nieważne, czy kupuje się materiały wykończeniowe czy narzędzia, najlepiej decydować się na sprawdzone rozwiązania.
dach
Dodał: erhard.renz
Źródło: http://www.flickr.com

Który wariant dachówki powinno się wybrać do naszego domu?

Uniwersalnie wiadomo, że konstrukcja domu jednorodzinnego zaliczana jest do niebywale ciężkich zadań. Jeżeli decydujemy się na taki krok to powinniśmy obowiązkowo zwrócić uwagę na wiele aspektów, które mogą wydawać się dla nas przytłaczające. Sytuacja oprócz tego komplikuje się w chwili, gdy nigdy przedtem nie mieliśmy do czynienia z profesjonalnymi działaniami budowlanymi.
taras
Dodał: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniały ogródek na najwyższym piętrze bądź ekologiczny dach naszego budynku mieszkalnego

Inwestorzy mają obowiązek zrekultywować tereny zniszczone podczas prac budowlanych. Mogą zasadzić drzewa w okolicy wybudowanych bloków bądź zazielenić przestrzenie pomiędzy nimi. Ciekawym rozwiązaniem mogą być też dachy zielone. Często stosowanym pokryciem budynków mieszkalnych a także innych budynków użyteczności publicznej jest styropapa. Ciekawą alternatywą dla takiego pokrycia dachowego są dachy zielone.
dachówki
Dodał: paweesit
Źródło: http://www.flickr.com

Czym jest membrana na dach i jakie atuty posiadają dachówki ceramiczne?

Dach składa się z wielu znaczących fragmentów, z jakich wszelki pełni znaczącą rolę. Jedną z znaczących części dachu jest membrana dachowa, jaka koniecznie winna odnaleźć się na każdym dachu. Jej brak może grozić nadzwyczaj sporymi konsekwencjami, także jak nieprawidłowe założenie membrany dachowej bądź jej uszkodzenie.
Zielony dach w centrum miasta
Dodał: Center for Neighborhood

Dach zielony - cechy szczególne i zastosowanie

Dachy odwrócone, zwane także dachami zielonymi, mają współcześnie wielu miłośników. Tworzone były zresztą już bardzo dawno temu. Wtedy funkcję ozdobną z uwagi na piękno rosnących tam roślin. Ostatnio ustalono jednak, że takie pomysł może generować sporą liczbę dodatkowych korzyści.
Styropian
Dodał: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas

Izolacja termiczna dachu - kilka użytecznych ciekawostek

Gdy patrzymy na któryś dom to twierdzimy, że jest ładny albo nie. Wszystko zależy od tego, jaki mamy gust, a jak wiadomo o gustach się nie rozmawia. Jednak bywa, że fajnie jest podglądnąć u kogoś jakieś fajne rozwiązania i wdrożyć je u siebie. Ale, jeżeli chodzi o dom, to najistotniejsze nie jest to, co na zewnątrz, a to, co w środku, to, w jaki sposób wszystko jest zabezpieczone, żeby domownikom nie tylko było wygodnie, ale również bezpiecznie.
zielony dach
Źródło: www.flickr.com

Nowoczesne dachy zielone - piękne, gustowne i przydatne

O współczesnych dachach zielonych mówi się w dzisiejszych czasach coraz więcej, bo spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są w dzisiejszych czasach już taką nowością jak dawniej, niemniej dużo ludzi nadal nie wie czym są dachy zielone, i także jakie niosą za sobą korzyści.
dom

O czym należy pamiętać jeśli szukać się będzie dobrego projektu na swój wymarzony dom.

Obecnie osoby szukające planu domu wcale nie będą mieć tak prosto, jak mogłoby się to w pierwszej chwili wydawać. Aktualnie przeróżnych projektów dostępnych będzie kilka tysięcy, tak więc naprawdę będzie w czym wybierać. Projekty różnią się od siebie wielkością budynku, jego kształtem, gabarytami i zastosowanymi materiałami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.