Działka
dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Wspaniały dom jak z marzeń, czyli na który projekt należy się zdecydować, by być zadowolonym i nie zrujnować ustalonego budżetu?

Budowa swojego domu nie jest prostym zadaniem. Nie dość, że musimy kupić najlepszą działkę, to dodatkowo czeka nas decyzja nad wyborem odpowiedniego projektu. Nie każdy marzy o wielkiej posiadłości. Mały domek również ma sporo atutów. Z tego powodu mnóstwo ludzi decyduje się na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko klimatyczne, lecz również bardziej przystępne cenowo. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wymarzonego domu?
dom
Dodał: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki dom najlepiej jest nabyć?

Czy pragniemy się wybudować?

Jeżeli planujemy zakupić działkę i zbudować na niej swój domek, to obowiązkowo musimy przejrzeć dostępne plany domów, tak aby móc wiedzieć, który z nich będzie dla nas odpowiedni. Pod uwagę musimy brać rozmiar działki, koszty jakie jesteśmy w stanie ponieść, a także ilość pomieszczeń, które pragniemy mieć. To jedynie dzięki temu możemy posiadać gwarancję, że projekt, który zatwierdzimy rzeczywiście okaże się być dla nas najlepszy oraz że odpowiednio będzie nam się mieszkać w takim miejscu.
przytulny ogródek
Dodał: Madalina Ungur
Źródło: http://www.flickr.com

Brak Ci kontaktu z naturą? Nie jesteś w tym osamotniony. Wiele osób uskarża się na życie w mieście i marzy, że zamieszka kiedyś na wsi

Mieszkasz w mieście jednak coś ciągnie Cię na przedmieścia. Musisz mieszkać w mieście, gdyż masz tu blisko do pracy, a nawet jeśli byś chciał wynieść się bez mrugnięcia okiem musiałbyś sprzedać mieszkanie lub wziąć kredyt, czyli bardzo dużo formalności, a ponadto nowość w życiu. Nie chcesz tego, ale weekendy lubisz spędzać za miastem, by podziwiać dzikość przyrody i zbawiennym spokojem.
budowa domu
Dodał: Freddy

Zamierzasz zbudować swój idealny dom? Jeśli tak, ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

Dom to szczególne miejsce. W nim odpoczywamy oraz wracamy do sił. W dawnej symbolice, dom utożsamiany był z rajem. Dom to ochrona i bezpieczeństwo. Jeśli planujesz zbudować swój własny dom, zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę.
dom - widok
Dodał: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com

Projektując budynek mieszkalny zmierzaj za modami

Jeżeli pragniesz, aby twój budynek mieszkalny górował na tle innych warto zdecydować się na współczesną aranżacje. Odpowiedni projekt da poczucie wygody.
ogród
Dodał: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Dbaj o formę i piękno swojego ogrodu, stosując dobre materiały

Troska o posiadany ogród bywa zrozumiałą kwestią, każdy właściciel działki pragnie, by jego ogródek przedstawiał się naprawdę elegancko, a zasadzone rośliny były zdrowe oraz odpowiednio rosły. Bez względu na to, czy w ogrodzie sadzi się tylko roślinki ozdobne czy planuje się uprawiać warzywa i owoce dla domowników, warto postarać się o najlepsze środki, które w tym pomogą.
drzewka
Dodał: P_Keigan
Źródło: http://www.flickr.com

Na obszarze swojej działki rosną drzewa, które ci przeszkadzają – sprawdź, kto może pomóc wyeliminować ten problem

W Rzeczypospolitej coraz większa liczba osób chce zbudować własny domek jednorodzinny. Nabywa działki i powoli chce je je zagospodarować. Nie inaczej sprawa ma się z terenami rekreacyjnymi. Częstokroć nabywa się kawałek ziemi, na którym pragnie się zrobić uroczy kącik do wypoczynku. Pokrótce – ochota na budowę jest. Niestety zdarza się, że istnieje i jakiś problem. Kiedy nabywa się teren, który do tej pory był zwykłym kawałkiem pola, z reguły natychmiast można zacząć działania – doprowadzić podłączenia, zrobić dół pod fundamenty.
szkielet budowanego domu

Tworzenie funkcjonalnych domów

Projekt budowy swojego domu łączy się z wieloma odpowiedzialnymi decyzjami. Nim budowa domu na bazie wymarzonego schematu się rozpocznie, należy dopełnić paru formalności. Najistotniejszą z nich jest zdobycie pozwolenia na budowę. W tym celu należy dostarczyć należyty wniosek razem z załącznikami. Najważniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.