Działka
przytulny ogródek
Dodał: Madalina Ungur
Źródło: http://www.flickr.com

Brak Ci kontaktu z naturą? Nie jesteś w tym osamotniony. Wiele osób uskarża się na życie w mieście i marzy, że zamieszka kiedyś na wsi

Jesteś mieszczuchem jednak coś ciągnie Cię na wieś. musisz mieszkać w centrum, gdyż masz tu blisko do pracy, a nawet jeśli byś chciał się wyprowadzić musiałbyś sprzedać mieszkanie albo wziąć kredyt, czyli bardzo dużo formalności, a ponadto nowość w życiu. Nie chcesz tego, ale ciepłe dni lubisz spędzać poza miastem, by delektować się dzikością przyrody i zbawiennym spokojem.
dom
Dodał: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki dom najlepiej jest nabyć?

Czy pragniemy się budować?

Kiedy planujemy zakupić działkę i postawić na niej swój domek, to koniecznie powinniśmy zobaczyć dostępne plany domków, tak aby móc powiedzieć, który z nich będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę powinniśmy wziąć powierzchnię działki, koszty jakie będziemy w stanie ponieść, a także ilość pokoi, które chcemy mieć. To jedynie dzięki temu możemy posiadać gwarancję, że projekt, który wybierzemy wręcz będzie dla nas najlepszy i że odpowiednio będzie nam się mieszkało w takim miejscu.
dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Wspaniały dom jak z marzeń, czyli na który projekt należy się zdecydować, by być zadowolonym i nie zrujnować ustalonego budżetu?

Budowa własnego domu nie jest prostym zadaniem. Nie dość, iż trzeba zakupić najlepszą działkę, to dodatkowo czeka nas decyzja nad wyborem najodpowiedniejszego projektu. Nie każdy marzy o wielkiej posiadłości. Malutki domek także ma wiele atutów. Z tego powodu mnóstwo ludzi stawia na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko klimatyczne, lecz także bardziej przystępne cenowo. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wymarzonego domku?
budowa domu
Dodał: Freddy

Zamierzasz zbudować swój idealny dom? Jeśli tak, ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

Dom to szczególne miejsce. W nim odpoczywamy oraz wracamy do sił. W dawnej symbolice, dom utożsamiany był z rajem. Dom to ochrona i bezpieczeństwo. Jeśli planujesz zbudować swój własny dom, zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę.
dom - widok
Dodał: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com

Projektując budynek mieszkalny zmierzaj za modami

Jeżeli pragniesz, aby twój budynek mieszkalny górował na tle innych warto zdecydować się na współczesną aranżacje. Odpowiedni projekt da poczucie wygody.
ogród
Dodał: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Dbaj o formę i piękno swojego ogrodu, stosując dobre materiały

Troska o posiadany ogród bywa zrozumiałą kwestią, każdy właściciel działki pragnie, by jego ogródek przedstawiał się naprawdę elegancko, a zasadzone rośliny były zdrowe oraz odpowiednio rosły. Bez względu na to, czy w ogrodzie sadzi się tylko roślinki ozdobne czy planuje się uprawiać warzywa i owoce dla domowników, warto postarać się o najlepsze środki, które w tym pomogą.
drzewka
Dodał: P_Keigan
Źródło: http://www.flickr.com

Na obszarze swojej działki rosną drzewa, które ci przeszkadzają – sprawdź, kto może pomóc wyeliminować ten problem

W Rzeczypospolitej coraz większa liczba osób chce zbudować własny domek jednorodzinny. Nabywa działki i powoli chce je je zagospodarować. Nie inaczej sprawa ma się z terenami rekreacyjnymi. Częstokroć nabywa się kawałek ziemi, na którym pragnie się zrobić uroczy kącik do wypoczynku. Pokrótce – ochota na budowę jest. Niestety zdarza się, że istnieje i jakiś problem. Kiedy nabywa się teren, który do tej pory był zwykłym kawałkiem pola, z reguły natychmiast można zacząć działania – doprowadzić podłączenia, zrobić dół pod fundamenty.
szkielet budowanego domu

Tworzenie funkcjonalnych domów

Projekt budowy swojego domu łączy się z wieloma odpowiedzialnymi decyzjami. Nim budowa domu na bazie wymarzonego schematu się rozpocznie, należy dopełnić paru formalności. Najistotniejszą z nich jest zdobycie pozwolenia na budowę. W tym celu należy dostarczyć należyty wniosek razem z załącznikami. Najważniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.