Wykończenia
Nowy blok mieszkalny
Dodał: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Lokale mieszkaniowe w stanie ‘surowym’, a rozwiązania ‘pod klucz’, czyli jaka opcja jest najbardziej godna uwagi?

Istniejący rynek mieszkań może wyróżnić się różnymi rozwiązaniami, za sprawą czego możemy zdecydować się na mieszkania znajdują się w stanie ‘surowym’, jak także ‘pod klucz’. Mnóstwo osób zadaje sobie pytanie która z wyżej wymienionych opcji jest warta wyjątkowej uwagi i opłaca się pod względem ekonomicznym. Chociaż lokale mieszkalne bez wykończenia mogą cechować się atrakcyjną ceną, warto wiedzieć, że dodatkowe remonty również mogą obciążyć nasz budżet, ale także zmusić do poświęcenia bardzo dużej ilości czasu.
balkony
Dodał: Schöck
Źródło: Schöck

Najbardziej praktyczne profile

Na naszym rynku są do wyboru wielorakiego typu profile balkonowe. Wszystko uwarunkowane jest od tego, z jakiej posadzki jest zrobiony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z posadzką żywiczną drenażową. Nadaje się on do wykończenia skrajów balkonów. Sporządzony jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Bardzo dobrze odprowadza wodę z posadzki i jest wytrzymały na korozję oraz czynniki klimatyczne.
nowoczesne fasady
Dodał: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI

Jak wybrać naprawdę solidną ekipę remontową? Kilka porad!

W dzisiejszych czasach budowanie domu to bez wątpliwości nie bułka z masłem. Jakkolwiek coraz więcej ludzi decyduje się porzucić pracę w korporacji i przeprowadzić się na wieś, w sprawie budowania domów zwykle nie mamy zbyt wielkiego doświadczenia. Właśnie w takich przypadkach bez wątpienia przydaje się solidna ekipa budowlana - jak jednak taką wybrać?
Podłoga dobrana do charakteru wnętrza
Dodał: Barlinek S.A.

Tanie sposoby na wykończenie mieszkania

Jako, że diabeł jest w szczegółach, przy remontowaniu domu lub mieszkania warto nie zapomnieć o odpowiednim zakończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Obiekty handlowe z asortymentem budowlanym w swojejpropozycja mają duży wybór listew, które można dopasować do własnych potrzeb. Są również dostępne wszelakie wzory, kształty i kolory. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do potrzeb klienta.
Nowe mieszkanie
Dodał: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania od wykonawcy

Po zakończeniu budowy nadchodzi czas na odbiór techniczny wybudowanego dla nas gniazdka. Rozpoznanie, zanotowanie i obowiązek dewelopera do reperacji odkrytych wad i niedoróbek, uchronią nas przed poniesieniem kolejnych wydatków po wprowadzeniu się do lokalu. Podczas odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo przetestować zgodność mieszkania z warunkami, które pozostały zarejestrowane w umowie z deweloperem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.