Trawniki
Idealnie płaski trawnik
Dodał: heipei

Nasiona traw – do ogrodu i tarasu

Rośliny ogrodowe bywają dobre na wszelkie okazje, dlatego wiele osób zajmuje się ich uprawą w ogródku. Poza oczywistą korzyścią w postaci zjawiskowych kwiatów zajmowanie się roślinami relaksuje i zapewnia dostęp do świeżego powietrza. W nowym tysiącleciu ilość możliwości przykładowo gatunków nasion traw jest w stanie prawie przyprawiać o długotrwały ból głowy. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem i zainteresować się nie tylko produktami florystycznymi, ale też technikami zwalczania szkodników, których niestety jest dużo w Europie. Przed wybraniem się do sklepu ogrodniczego można także popytać internautów na forach poświęconych florystyce o ich doświadczenia ogrodnicze ,jak również porady. Te informacje zapewne okażą się ważną wskazówką w odpowiedzi na przykład na pytanie, na czym polega zwalczanie mszyc, a także gdzie jest największy wybór kwiatów jak również roślin.
stojaki na drewno
Dodał: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com

Funkcjonalne elementy w Twoim ogródku

Spora grupa mieszkańców Polski ma dom, a przy nim ogród. Ci, którzy mieszkają w blokach, bardzo często mają ogródki działkowe, jakie rekompensują im ten brak. Warto zatem poznawać ciekawe pomysły na ich urządzenie.
Kopiec kreta na trawniku
Dodał: Dulup
Źródło: https://www.flickr.com

Zadbany ogród bez kopców kreta. Jak ułożyć siatki na ssaki?

Kret to stworzenie, które przywołuje na myśl pozytywne wspomnienia starej czechosłowackiej bajki. Jednak w codziennym życiu nie może być tak różowo. Krety to szkodniki, jakie mogą zniszczyć nasz wypieszczony przydomowy ogródek. Trzeba więc zakupić urządzenie, jakiego zadaniem będzie obrona przed tymi małymi stworzeniami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.