Budynek
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej

W jaki sposób zatroszczyć się o swój dom?

Kiedy ma się własny dom, trzeba o niego niezwykle dbać, ponieważ budynek zaniedbany niezwykle prędko ulega zniszczeniu, w zasadzie tyczy się to też przestrzeni dookoła budynku. Praktycznie nieważne jest to, o jakim elemencie się mówi, każda sekcja jest niezwykle ważna, gdyż od troski o wszystkiego zależy ogólny wynik estetyczny własnego miejsca zamieszkania.
Styropian

Dachy zielone to obecnie niezmiernie modna i pomagająca środowisku odpowiedź dla tradycyjnych dachów

Współczesne budownictwo oferuje niezmiernie różne, częstokroć ciekawe rozwiązania. Zwłaszcza, gdy chodzi o dachy, można zobaczyć rosnący trend na coraz to różnorodne pokrycia i formy. Jednym z tych wyjść są dachy zielone - na co dzień zwane odwrotnymi. Są one szczególnymi pokryciami dachowymi, składającymi się z wielu pokryć.
dom

Budowa domu – wykorzystanie droższych rozwiązań skutkuje wyraźnymi oszczędnościami w przyszłości

Jeżeli analizujemy, jakie elementy mają największy wpływ na to jak nasz dom ostatecznie będzie się prezentowała, to oczywiście nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ jeśli o to chodzi pierwszorzędne znaczenie ma wiele elementów.
Zielony dach w centrum miasta
Dodał: Center for Neighborhood

Dach zielony - cechy szczególne i zastosowanie

Dachy odwrócone, nazywane również dachami zielonymi, posiadają obecnie wielu miłośników. Tworzone były zresztą już bardzo dawno temu. Wtedy funkcję ozdobną z uwagi na piękno rosnących tam roślin. W ostatnim czasie udowodniono jednak, że takie pomysł może generować sporo dodatkowych korzyści.
budowa

Przygotowywanie się do budowy budynku – jakich fachowców szukać?

Chcąc zbudować dom, trzeba być niezwykle przygotowanym, aby móc wykonać to przedsięwzięcie, bowiem wymaga ono dużo czasu i doświadczenia. Naturalnie mamy możliwość skorzystania z usług fachowców, którzy proponują nam swoją pomoc i mają pojęcie co zrobić, by budynek stanął na nogi. Szykując się do takiego przedsięwzięcia należy wszystko zaplanować szczegółowo, tak aby nie mógł pojawić się nawet najmniejszy błąd i, aby uniknąć jakichkolwiek problemów, które mogłyby opóźnić całą budowę.
murowanie ściany
Dodał: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego rokrocznie coraz to bardziej słynne jest murowanie na sucho?

Jak z informacji, wysyłanych co pewien czas przez przeróżnego rodzaju instytucje, w Polsce każdego roku powstaje coraz to więcej domów i mieszkań. To niezwykle słuszna informacja, bowiem zaświadcza o tym, że wiele osób chce jednak zostać w kraju i to naturalnie w swojej ojczyźnie funkcjonować i tworzyć rodziny. Powinno się również zauważyć, że obecnie gałąź budowlana przeżywa w rzeczywistości ogromną przemianę.
Ogrodzona posesja
Dodał: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujesz ładnego i solidnego ogrodzenia, wybierz panele z siatki zgrzewanej

Powinno się dbać o estetykę swojej posesji, decydując się na wytrzymałe oraz solidne ogrodzenie i ładną fasadę domu. Ładny domek, ogród oraz otaczające działkę ogrodzenie, dobrze świadczą o właścicielach. W sytuacji, kiedy zamierza przeprowadzić się roboty remontowe naokoło budynku, warto wybrać rozwiązania, które idealnie odnajdą się w tym danym przypadku.
apartamentowce
Dodał: Wings Development
Źródło: Wings Development

Znajdź nowe miejsce do życia, które doskonale spełni twe oczekiwania i zapewni dobry start zawodowy

Bardzo istotne jest, żeby znaleźć miejsce do życia, które okaże się przyjazne oraz wygodne. Dlatego przy zakupie nowego lokalu nie można podejmować pochopnej decyzji, lecz trzeba poznać więcej lokalizacji i wybrać to mieszkanie, które wyda się najlepsze.
budowa
Dodał: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

W przeciągu wieków mnóstwo się w budownictwie zmieniło, ale praktycyzm zawsze pozostanie w cenie

Budowanie mostów było i nadal jest ogromną sztuką, doskonale znaną już starożytnym. Obecnie w czasie wypadów do Włoch możemy oglądać obiekty mające setki lat. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że mosty były wtedy potrzebne członkom społeczeństwa nie tylko do transportowania towarów - przecież akwedukty z dala do złudzenia przypominają mosty, choć dostarczały wodę do obecnej stolicy Włoch.
dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Wspaniały dom jak z marzeń, czyli na który projekt należy się zdecydować, by być zadowolonym i nie zrujnować ustalonego budżetu?

Budowa własnego domu nie jest prostym zadaniem. Nie dość, iż trzeba zakupić najlepszą działkę, to dodatkowo czeka nas decyzja nad wyborem najodpowiedniejszego projektu. Nie każdy marzy o wielkiej posiadłości. Malutki domek także ma wiele atutów. Z tego powodu mnóstwo ludzi stawia na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko klimatyczne, lecz także bardziej przystępne cenowo. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wymarzonego domku?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.