Budynek
dom

Budowa domu – wykorzystanie droższych rozwiązań skutkuje wyraźnymi oszczędnościami w przyszłości

Jeżeli analizujemy, które elementy mają największy wpływ na to jak nasz dom ostatecznie będzie wyglądał, to oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż w tym przypadku pierwszorzędne znaczenie ma wiele elementów.
Ogrodzona posesja
Dodał: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujesz ładnego i solidnego ogrodzenia, wybierz panele z siatki zgrzewanej

Powinno się dbać o estetykę swojej posesji, decydując się na trwałe oraz solidne ogrodzenie i ładną fasadę budynku. Piękny domek, ogródek i odgradzające działkę ogrodzenie, doskonale świadczą o gospodarzu. W sytuacji, jeśli planuje się roboty remontowe naokoło domu, warto wybierać rozwiązania, które optymalnie sprawdzą się w tym danym przypadku.
Garaż
Dodał: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Szkice innowacyjnych garaży.

Kiedy chodzi o plany przeróżnych pomieszczeń użytkowych, takich jak na przykład projekty nowoczesnych pomieszczeń garażowych to warto spostrzec, iż w ostatnim czasie na takim obszarze dużo się zmieniło. Po prostu, ludzie bardziej dziś niż kiedyś przywiążą uwagę do tego, żeby pomieszczenie spełniało jedynie swoje podstawowe funkcje.
dom jednorodzinny
Dodał: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

Wspaniały dom jak z marzeń, czyli na który projekt należy się zdecydować, by być zadowolonym i nie zrujnować ustalonego budżetu?

Budowa swojego domu nie jest prostym zadaniem. Nie dość, że musimy kupić najlepszą działkę, to dodatkowo czeka nas decyzja nad wyborem odpowiedniego projektu. Nie każdy marzy o wielkiej posiadłości. Mały domek również ma sporo atutów. Z tego powodu mnóstwo ludzi decyduje się na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko klimatyczne, lecz również bardziej przystępne cenowo. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wymarzonego domu?
budowa
Dodał: SPÖ Presse und Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com

Tylko fachowiec w oparciu o badania wytrzymałościowe może ocenić czy budynek może zostać przekształcona

Przekształcenie istniejącego budynku to trudne zadanie, zwłaszcza, jeśli budynek ma być przeznaczony pod całkowicie inne zadania niż dotychczas. Zanim zaczniemy prace, niezbędne jest sprawdzenie zarówno obowiązującego projektu, jak i zrealizowanie badań wytrzymałościowych, które pozwolą określić czy jakość wykorzystanych dotychczas materiałów jest wystarczająca jeżeli chodzi o dalsze korzystanie z budynku.
budowa
Dodał: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

W przeciągu wieków mnóstwo się w budownictwie zmieniło, ale praktycyzm zawsze pozostanie w cenie

Budowanie mostów było i ciągle jest wielką sztuką, doskonale znaną już starożytnym. Współcześnie w trakcie wycieczek do Włoch mamy okazję oglądać obiekty liczące setki lat. Warto w tym miejscu przypomnieć, że mosty były wtedy potrzebne członkom społeczeństwa nie tylko do transportu towarów - w końcu akwedukty z pewnej odległości łudząco przypominają mosty, chociaż dostarczały wodę do obecnej stolicy Włoch.
Styropian

Dachy zielone to obecnie niezmiernie modna i pomagająca środowisku odpowiedź dla tradycyjnych dachów

Obecne budownictwo proponuje bardzo różne, często ciekawe wyjścia. Zwłaszcza, kiedy chodzi o dachy, da się zauważyć rosnący trend na coraz to odmienne pokrycia i kształty. Jednym z tych pomysłów są dachy zielone - potocznie zwane odwróconymi. Są one specjalnymi pokryciami dachowymi, składającymi się z dużej ilości powłok.
dom
Dodał: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com

Zagospodarowanie swojego domu - to my sami musimy ustalić, jak powinien wyglądać

Jeżeli mamy to szczęście, że mieszkamy w swoim domu, to z pewnością cieszymy się z każdego dnia w nim spędzonym. Niemniej nie ulega wątpliwości, że mieszkanie „na swoim” to nie tylko radości życia codziennego, ale także i rozmaite obowiązki, jakie spadają na wszystkich gospodarzy. Należy pamiętać, że to naszą rolą i naszym obowiązkiem jest wynoszenie śmieci, troszczenie się o trawnik, odśnieżanie podjazdu, troska o bezpieczeństwo, utrzymanie porządku w ogrodzie, zadbanie o to, żeby rachunki były opłacane…
domek wśród drzew
Dodał: kenneth casper
Źródło: http://www.flickr.com

Piękny ogród oraz wspaniała altanka, zapewnią nam udany odpoczynek podczas upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce wypoczynku podczas letnich upałów oraz ciepłych wiosennych wieczorów. Jeśli będzie ładnie urządzony z pewnością dostarczy nam wiele radości, a odpoczynek w nim stanie się przyjemnością.
drewniany dom ze schodami
Dodał: 7th Groove
Źródło: http://www.flickr.com

Bies tkwi w szczegółach - dopieszczamy domek

Wybierając strój na odświętną kolację, tyle samo baczności co do ciuchów, przykładamy do uzupełnień. To one decydują o odbiorze całości. Częstokroć, ze zwyczajnej małej czarnej są w stanie uczynić kreację wieczoru. Starczy elegancki naszyjnik, wytworna bransoleta czy apaszka, aby diametralnie odmienić całościową prezencję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.