Uprawy
piękny ogródek
Dodał: Nick
Źródło: http://www.flickr.com

Projektowanie ogrodu i podwórka- kiedy powinniśmy rozpocząć przygotowania, by w odpowiedni sposób zagospodarować teren oraz ułatwić sobie pracę

Podczas wykonywanie projektu budynku mieszkalnego, warto również zastanowić się nad tym jak będzie wyglądało nasze podwórko jak również ogród. Powierzchnia przed posesją może być doskonałą ozdobą naszego domu, jeśli będzie w odpowiedni sposób urządzona. Gdy przed rozpoczęciem prac na budowie pomyślimy nad urządzeniem naszego podwórka, możemy ułatwić sobie kilka czynności. Mnóstwo z zabiegów mających na celu upiększenie naszej działki może zostać wykonywanych podczas budowania domu. Możemy zaprojektować podwórko czy też ogród oraz zaraz po zakończeniu ciężkich robót rozpocząć urządzanie terenu przeznaczonego na ogród.
Nawożenie nawozem mineralnym
Dodał: Hortico
Źródło: http://przydomoweogrody.pl

Wapno nawozowe pomaga ulepszyć glebę

W środowisku naturalnym istnieje dużo minerałów, choć my nierzadko nie wydajemy sobie z tego kwestii, dopóty na jakiś z nich nie trafimy. Nie mniej posiadają one różnorakie wykorzystanie, przez to też trzeba się rzetelnie zastanowić nad tym, do czego możemy je zastosować. Niektóre z nich mogą nam nawet dopomóc w użyźnianiu gleby.
fitness club
Dodał: Skagerak Denmark
Źródło: Skagerak Denmark

Ekologiczne rolnictwo - założenia, cele, wytyczne

Rolnictwo ekologiczne jest to strategia gospodarzenia minimalizująca zależność od nakładów zewnętrznych poprzez aktywizowanie biologicznych mechanizmów wytwórczych w obrębie gospodarstwa. Ekologiczne rolnictwo radykalnie ogranicza stosowanie preparatów wytworzonych czy przetworzonych przemysłowo, nawet jeżeli są to analogi substancji występujących w przyrodzie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.