Plan
pompy
Źródło: flickr.com

Czas na domowy zielnik

Nutka świeżej mięty w herbacie, aromatyczna bazylia jak też oregano w sosie pomidorowym czy świeża pietruszka do rosołu, brzmi apetycznie.


Czas na domowy zielnik

Jednakże nim nabędziemy nasiona czy też sadzonki ziółek zastanówmy się, czy oraz do czego zamierzamy ich używać.
projekt ogrodu
Dodał: Optiflame
Źródło: Optiflame

Właściwy projekt pięknego ogrodu

Niewielu posiadaczy domów ma możliwość cieszyć się odpowiednio dużą parcelą, aby stworzyć ogród swoich marzeń. Natomiast jakakolwiek, nawet najmniejsza działka zezwala na stworzenie pięknego sąsiedztwa domu.
Kwiat magnolii gwieździstej
Dodał: KENPEI

Jeśli pragniesz posiadać przepiękny ogród, a nie jesteś specjalistą od pielęgnacji kwiatów i obcinaniu żywopłotów - warto podumać o fachowej firmie ogrodniczej

Ogólnie mówi się w naszym kraju, że mieszkańcy Warszawy są najbardziej zapracowanymi ludźmi w kraju. Pomimo tego wielu z nich mieszka w pięknych domach z ogrodami. Nie zawsze jednak mają czas, żeby troszczyć się o swoje klomby i trawę.
salon
Dodał: InsideLab
Źródło: InsideLab

Jaki wariant kominka jest optymalny?

Wielu z nas fantazjuje o kominku z roztańczonym wewnątrz płomieniem – magiczna atmosfera, ciepło domowego ogniska i ładne estetyczne uzupełnienie aranżacji o każdej porze roku. Dla poniektórych familijne zebrania przy kominku to budzący emocję punkt każdego wieczoru, dla pozostałych to przede wszystkim źródło ciepła.
dom
Dodał: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki dom najlepiej jest nabyć?

Czy pragniemy się wybudować?

Jeżeli wymyślamy nabyć działkę oraz wybudować na niej swój dom, to koniecznie powinniśmy obejrzeć dostępne projekty domów, tak żeby mieć okazję zaznaczyć, który z nich będzie dla nas właściwy. Pod uwagę powinniśmy wziąć rozmiar działki, koszty jakie jesteśmy w stanie udźwignąć, a także liczbę pokoi, które chcemy mieć. To jedynie przez to mamy szansę mieć gwarancję, że projekt, który zatwierdzimy wręcz okaże się być dla nas odpowiedni oraz że właściwie będzie nam się mieszkać w takim miejscu.
projekt ogrodu
Dodał: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy zabieramy się do samodzielnego projektowania ogródka poczytajmy wpierw fachową literaturę, a później pomyślmy, jaką funkcję spełniać ma nasz ogród.


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Gdy na temat ogrodów przeczytamy wszystko, co można, zadajmy sobie a także krewnym kilka pytań, które pomogą nam w planowaniu naszego ogrodu: czemu ogródek ma służyć (rekreacji czynnej, biernej - miejsce do opalania a także przykładowo grillowania), a może ma być reprezentacyjny; czy ogród powinien dostarczać owoców i warzyw - a może łączyć wszystkie owe zastosowania; czy ma to być projekt ogrodu dla "leniucha", czy dla sadownika - hobbysty?


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy odpowiemy sobie na te pytania, można rozpocząć planowanie ogrodu.
Dzieci
Dodał: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com


Współczesne technologie we własnym domu - dlaczego warto zadecydować się na inteligentne instalacje związane z ogrzewaniem?

Systemy informatyczne zdobywają świat. Będą obecne niemal wszędzie – w domu, w zatrudnienia lub także podczas wieczornego spaceru w parku. Za pomocą telefonu komórkowego powinniśmy zapłacić rachunki, komputer pomaga nam w nawiązywaniu kolejnych znajomości lub robieniu sprawunków – te wyjścia znacznie częściej będą obecne niemal we wszelkich dziedzinach naszego funkcjonowania.
impreza
Dodał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać podczas szukania mieszkania, zalety i wady mieszkań nowych i używanych.

Szukając mieszkania klienci mają do wyboru dwie możliwości. Albo zdecydują się na mieszkanie używane, w jakim ktoś już wcześniej mieszkał, albo zupełnie nowe, postawione przez dewelopera.
szkielet budowanego domu

Tworzenie funkcjonalnych domów

Projekt budowy swojego domu łączy się z wieloma odpowiedzialnymi decyzjami. Nim budowa domu na bazie wymarzonego schematu się rozpocznie, należy dopełnić paru formalności. Najistotniejszą z nich jest zdobycie pozwolenia na budowę. W tym celu należy dostarczyć należyty wniosek razem z załącznikami. Najważniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.