Plan
projekt ogrodu
Dodał: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Gdy bierzemy się do samodzielnego planowania ogrodu poczytajmy najpierw fachową literaturę, a później pomyślmy, jaką funkcję ma spełniać nasz ogródek.


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy na temat ogródków przeczytamy już wszystko, co tylko można, zadajmy sobie a także krewnym parę pytań, jakie pomogą nam w planowaniu naszego ogrodu: czemu ogródek ma służyć (rekreacji aktywnej, biernej - miejsce do opalania oraz dla przykładu grillowania), a być może ma być reprezentacyjny; czy ogródek ma dostarczać własnych owoców oraz jarzyn - a może łączyć wszystkie te funkcje; czy ma to być projekt ogrodu dla "nygusa", czy dla sadownika - hobbysty?


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy już odpowiemy sobie na te kwestie, możemy zacząć planowanie ogródka.
impreza
Dodał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać podczas szukania mieszkania, zalety i wady mieszkań nowych i używanych.

Szukając mieszkania dla siebie klienci mają do wyboru dwie opcje. Albo zdecydują się na mieszkanie używane, w którym ktoś już wcześniej mieszkał, albo całkiem nowe, oferowane przez jednego z deweloperów.
salon
Dodał: InsideLab
Źródło: InsideLab

Jaki wariant kominka jest optymalny?

Wielu ludzi śni o kominku z roztańczonym w środku płomieniem – czarodziejska aura, ciepło domowego ogniska i ładne schludne dopełnienie aranżacji o każdej porze roku. Dla niektórych familijne spotkania przy kominku to wzruszający punkt każdego wieczoru, dla innych to głównie źródło ciepła.
dom
Dodał: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki dom najlepiej jest nabyć?

Czy pragniemy się budować?

Gdy planujemy nabyć działkę i wybudować na niej swój dom, to obowiązkowo powinniśmy zobaczyć dostępne plany domów, tak aby mieć okazję powiedzieć, który z nich będzie dla nas odpowiedni. Pod uwagę powinniśmy wziąć powierzchnię działki, wydatki jakie jesteśmy w stanie ponieść, a również ilość pokoi, które pragniemy posiadać. To jedynie przez to możemy posiadać gwarancję, że projekt, który zatwierdzimy naprawdę będzie dla nas odpowiedni i że właściwie będzie nam się mieszkać w takim miejscu.
projekt ogrodu
Dodał: Optiflame
Źródło: Optiflame

Właściwy projekt pięknego ogrodu

Niewielu właścicieli domów ma możliwość cieszyć się odpowiednio dużą działką, ażeby stworzyć ogród swoich marzeń. Natomiast jakakolwiek, nawet malutka parcela pozwala na uformowanie ładnego otoczenia domu.
Dzieci
Dodał: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com


Współczesne technologie we własnym domu - dlaczego warto zadecydować się na inteligentne instalacje związane z ogrzewaniem?

Systemy informatyczne zdobywają świat. Są dzisiejsze niemal wszędzie – w mieszkania, w zatrudnienia lub także podczas wieczornego spaceru w parku. Za pomocą telefonu komórkowego powinniśmy zapłacić rachunki, komputer pomaga nam w nawiązywaniu kolejnych znajomości czy robieniu sprawunków – te rozwiązania coraz nagminniej będą obecne niemal we wszystkich dziedzinach naszego funkcjonowania.
Kwiat magnolii gwieździstej
Dodał: KENPEI

Jeśli pragniesz posiadać przepiękny ogród, a nie jesteś specjalistą od pielęgnacji kwiatów i obcinaniu żywopłotów - warto podumać o fachowej firmie ogrodniczej

Ogólnie mówi się w Polsce, że mieszkańcy stolicy są najbardziej zapracowanymi ludźmi w kraju. Mimo to wielu z nich żyje w eleganckich domach z ogrodami. Nie zawsze jednak mają wolne, aby troszczyć się o swoje klomby i trawę.
pompy
Źródło: flickr.com

Czas na domowy zielnik

Nutka świeżej mięty w porannej herbatce, aromatyczna bazylia i oregano w sosie bolognese albo świeżuteńka pietruszka do rosołu, brzmi smakowicie.


Czas na domowy zielnik

Jednakże zanim kupimy nasiona czy też sadzonki ziółek zastanówmy się, czy jak też do czego zamierzamy ich używać.
szkielet budowanego domu

Tworzenie funkcjonalnych domów

Projekt budowy swojego domu łączy się z wieloma odpowiedzialnymi decyzjami. Nim budowa domu na bazie wymarzonego schematu się rozpocznie, należy dopełnić paru formalności. Najistotniejszą z nich jest zdobycie pozwolenia na budowę. W tym celu należy dostarczyć należyty wniosek razem z załącznikami. Najważniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.