Plan
dom
Dodał: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki dom najlepiej jest nabyć?

Czy pragniemy się budować?

Kiedy planujemy zakupić działkę i postawić na niej swój domek, to koniecznie powinniśmy zobaczyć dostępne plany domków, tak aby móc powiedzieć, który z nich będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę powinniśmy wziąć powierzchnię działki, koszty jakie będziemy w stanie ponieść, a także ilość pokoi, które chcemy mieć. To jedynie dzięki temu możemy posiadać gwarancję, że projekt, który wybierzemy wręcz będzie dla nas najlepszy i że odpowiednio będzie nam się mieszkało w takim miejscu.
impreza
Dodał: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać podczas szukania mieszkania, zalety i wady mieszkań nowych i używanych.

Poszukując mieszkania klienci mają do wyboru dwie możliwości. Albo wybiorą mieszkanie używane, w którym ktoś już wcześniej mieszkał, albo całkiem nowe, oferowane przez dewelopera.
salon
Dodał: InsideLab
Źródło: InsideLab

Jaki wariant kominka jest optymalny?

Wielu z nas marzy o kominku z roztańczonym wewnątrz płomieniem – czarodziejska aura, ciepło domowego ogniska a także piękne schludne uzupełnienie aranżacji . Dla niektórych familijne spotkania przy kominku to poruszający punkt każdego wieczoru, dla pozostałych to przede wszystkim źródło ciepła.
projekt ogrodu
Dodał: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Gdy bierzemy się do samodzielnego planowania ogrodu poczytajmy najpierw fachową literaturę, a później pomyślmy, jaką funkcję ma spełniać nasz ogródek.


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy na temat ogródków przeczytamy już wszystko, co tylko można, zadajmy sobie a także krewnym parę pytań, jakie pomogą nam w planowaniu naszego ogrodu: czemu ogródek ma służyć (rekreacji aktywnej, biernej - miejsce do opalania oraz dla przykładu grillowania), a być może ma być reprezentacyjny; czy ogródek ma dostarczać własnych owoców oraz jarzyn - a może łączyć wszystkie te funkcje; czy ma to być projekt ogrodu dla "nygusa", czy dla sadownika - hobbysty?


Jak na własną rękę zaprojektować ogródek?

Kiedy już odpowiemy sobie na te kwestie, możemy zacząć planowanie ogródka.
projekt ogrodu
Dodał: Optiflame
Źródło: Optiflame

Właściwy projekt pięknego ogrodu

Niewielu właścicieli domów ma możliwość cieszyć się odpowiednio dużą działką, ażeby stworzyć ogród swoich marzeń. Natomiast jakakolwiek, nawet malutka parcela pozwala na uformowanie ładnego otoczenia domu.
Dzieci
Dodał: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com


Współczesne technologie we własnym domu - dlaczego warto zadecydować się na inteligentne instalacje związane z ogrzewaniem?

Systemy informatyczne zdobywają świat. Są dzisiejsze niemal wszędzie – w mieszkania, w zatrudnienia lub także podczas wieczornego spaceru w parku. Za pomocą telefonu komórkowego powinniśmy zapłacić rachunki, komputer pomaga nam w nawiązywaniu kolejnych znajomości czy robieniu sprawunków – te rozwiązania coraz nagminniej będą obecne niemal we wszystkich dziedzinach naszego funkcjonowania.
Kwiat magnolii gwieździstej
Dodał: KENPEI

Jeśli pragniesz posiadać przepiękny ogród, a nie jesteś specjalistą od pielęgnacji kwiatów i obcinaniu żywopłotów - warto podumać o fachowej firmie ogrodniczej

Ogólnie mówi się w Polsce, że mieszkańcy stolicy są najbardziej zapracowanymi ludźmi w kraju. Mimo to wielu z nich żyje w eleganckich domach z ogrodami. Nie zawsze jednak mają wolne, aby troszczyć się o swoje klomby i trawę.
pompy
Źródło: flickr.com

Czas na domowy zielnik

Nutka świeżej mięty w porannej herbatce, aromatyczna bazylia i oregano w sosie bolognese albo świeżuteńka pietruszka do rosołu, brzmi smakowicie.


Czas na domowy zielnik

Jednakże zanim kupimy nasiona czy też sadzonki ziółek zastanówmy się, czy jak też do czego zamierzamy ich używać.
szkielet budowanego domu

Tworzenie funkcjonalnych domów

Projekt budowy swojego domu łączy się z wieloma odpowiedzialnymi decyzjami. Nim budowa domu na bazie wymarzonego schematu się rozpocznie, należy dopełnić paru formalności. Najistotniejszą z nich jest zdobycie pozwolenia na budowę. W tym celu należy dostarczyć należyty wniosek razem z załącznikami. Najważniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.